Внутрішньо переміщеній особі допомогли відстояти право на отримання пенсійного забезпечення

Деталі

PavlyukДо Першого одеського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернувся громадянин В., який є внутрішньо переміщеною особою, для отримання правової допомоги — складення адміністративного позову про визнання дій Пенсійного фонду України протиправними та зобов’язання вчинити певні дії, а саме стягнути заборгованість з виплати пенсії.

Детальніше...

В Роздільнянському місцевому центрі учаснику АТО допомогли захистити трудові права

Деталі

BusyukДо Роздільнянського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернувся гр. М, учасник бойових дій, з проханням надати правову допомогу у справі щодо поновлення його на роботі та виплаті середнього заробітку за час вимушеного прогулу.

Детальніше...

 

Учасник АТО відстояв своє право на житло, залучившись правовою допомогою системи БПД

Деталі

hyzhnyakДо Третього одеського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернувся громадянин Б., полковник медичної служби Військово-медичного клінічного центру Південного регіону МО України, учасник антитерористичної операції, для отримання правової допомоги - представництва його інтересів в суді  у справі про усунення перешкод у користуванні приміщеннями, визнання недійсним договору оренди та виселення сім’ї військовослужбовця.

Детальніше...

 

В Захарівському бюро правової допомоги клієнту допомогли у призначенні пенсії за віком на пільгових умовах

Деталі

Kulik 2У Захарівське бюро правової допомоги звернувся гр. М з питанням щодо призначення пенсії на пільгових умовах.

Детальніше...

 

Адвокат системи БПД допомогла клієнтці з інвалідністю визнати договір дарування недійсним

Деталі

ChapurinaДо Третього одеського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернулася літня жінка М. за правовою допомогою у справі про визнання договору дарування недійсним. За результатами розгляду звернення клієнтці було призначено адвоката Світлану Чапуріну для представництва її інтересів у суді.

Детальніше...

 
   
© 2014 Одеський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua