mpk2

   

banner facebook-330x106

   

logo fullsize

   

День охорони праці в Україні  

1pracia

   

baner chesna pl

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
od just
   

На сайті один гість та відсутні користувачі

   

Архів новин і хроніки  

   

Жителів Балти знайомили з програмою “Доступні ліки”

Деталі

kot liky 304 квітня 2019 року працівниця Балтського бюро правової допомоги Ірина Бондар провела вуличне інформування жителів міста та району, під час якого розповідала балтянам про Урядову програму "Доступні ліки", яка стартувала у квітні 2017 року.

За цією програмою пацієнти з серцево-судинними захворюваннями, бронхіальною астмою чи діабетом ІІ типу можуть отримати ліки безоплатно або з незначною доплатою. 

Пріоритетність лікуванню саме цих хвороб обрана у зв'язку з тим, що саме вони найбільше впливають на показники смертності населення або суттєво знижують якість життя пацієнта та ефективно лікуються на амбулаторному рівні.

Працівниця бюро розповідала жителям, що 1 лютого 2019 року МОЗ України затвердив новий реєстр препаратів програми "Доступні ліки", який є вже п'ятим від початку дії програми.

До оновленого реєстру увійшло 258 препаратів, з них 64 є безоплатними для пацієнтів, інші – з невеликою доплатою. З повним списком безоплатних препаратів можна ознайомитися тут.

Юристка повідомила, що аби отримати препарати за цією програмою, потрібно звернутись до сімейного лікаря, який виписує рецепт в електронній системі.

На мобільний телефон пацієнта приходить смс з унікальним номером рецепта та кодом підтвердження для отримання ліків в аптеці. Лікар може роздрукувати пацієнту консультаційний висновок з призначенням (ліків), номером рецепту та кодом підтвердження.

Отримавши код рецепту на мобільний телефон,  необхідно прийти до аптеки, що бере участь у програмі, де аптекар за кодом підтверджує рецепт в електронній системі та  видає обрані ліки.

Ірина Бондар роздавала жителям Балтщини покрокову інструкцію з інформацією, яким чином отримати електронний рецепт та доступні ліки:

dostupni liky

d liky

Довідково.

З 1 квітня 2019 року контрактувати аптечні заклади та відшкодовувати вартість відпущених лікарських засобів в рамках програми «Доступні ліки» будуть не заклади охорони здоров'я чи муніципалітети, а безпосередньо один головний оператор бюджетних коштів — Національна служба здоров'я України.

   
   

satrimala policiya

   

Digest banner

   
koord c
   

baner w

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

 


 

"Калькулятор" для розрахунку оплати послуг адвокатів


Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД у разі подання адвокатом акта надання БВПД з відповідними додатками починаючи з 5 липня 2018 року

 

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася починаючи з 1 січня 2018 року

 

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася до 1 січня 2018 рокуАкт надання БВПД з відповідними додатками, затверджених наказом Мін’юсту від 16 жовтня 2014 року № 1702/5 «Про затвердження форми акта надання безоплатної вторинної правової допомоги та додатків до нього» (у редакції наказу Мін’юсту від 23 липня 2018 року № 2424/5)»

 

Акт для казначейства

 

Договір по кримінальній справі


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів

 


Пам'ятка адвоката, який надає безоплатну правову допомогу затриманим особам

Пам'ятка адвоката (алгоритм)
   
© 2014 Одеський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua