1

   

mpk2

   

banner facebook-330x106

   

logo fullsize

   

logo openeurope

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
od just
   

На сайті 6 гостей та відсутні користувачі

   

Архів новин і хроніки  

   

Жителі села Новоолександрівка Ананьївського району отримали безоплатну правову допомогу

Деталі

ananyiv mkp 2Жителі сіл дев'яти районів півночі Одещини мають можливість отримати безоплатну правову допомогу, звернувшись до мобільних пунктів консультування Подільського місцевого центру з надання БВПД. Крім того, щомісячно працівники бюро правової допомоги беруть участь в роботі мобільних соціальних офісів, організованих органами державної влади, під час яких для жителів сіл надаються консультації з соціальних та правових питань.

23 жовтня 2018 року працював мобільний пункт консультування в Новоолександрівській сільській раді.

Безоплатну правову допомогу надавала начальниця Ананьївського бюро правової допомоги Інна Майданюк. На прийом звернулось п'ятеро місцевих мешканок, які отримали консультації з питань щодо порядку оформлення спадщини, черговості спадкування за законом, порядку виконання судових рішень, примусового зняття з реєстрації місця проживання, видів довіреностей.  

По завершенні роботи мобільного пункту консультування представник бюро провела для посадових осіб Новоолександрівської сільської ради семінар-тренінг на тему «Порядок прийняття та оформлення спадщини». Учасники семінару обговорили питання спадщини, з якими найчастіше звертаються жителі села. Начальниця бюро навела приклади вирішення проблемних питань спадщини в досудовому та судовому порядку.

ananyiv mkp 3

ananyiv mkp 4

ananyiv mkp 5

Цього дня Інна Майданюк провела вуличне інформування жителів с. Новоолександрівка, знайомлячи їх з системою безоплатної правової допомоги та можливістю її отримання в Ананьївському бюро правової допомоги.

ananyiv mkp 6

ananyiv mkp 7

ananyiv mkp 9

Ананьївське бюро правової допомоги працює за адресою: м. Ананьїв, вул. Незалежності, 20, каб.6. Тел.: (04863) 2-22-26.

   
   

bannertomorrowslawyer

   

Конкурс адвокатів  

07.11.2018 konkurs adv

   

satrimala policiya

   

DNA 219x116

   

Digest banner

   
koord c
   

Ми у Facebook! Ми у Google+! Ми у You tube!

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

 


 

"Калькулятор" для розрахунку оплати послуг адвокатів


Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД у разі подання адвокатом акта надання БВПД з відповідними додатками починаючи з 5 липня 2018 року

 

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася починаючи з 1 січня 2018 року

 

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася до 1 січня 2018 рокуАкт надання БВПД з відповідними додатками, затверджених наказом Мін’юсту від 16 жовтня 2014 року № 1702/5 «Про затвердження форми акта надання безоплатної вторинної правової допомоги та додатків до нього» (у редакції наказу Мін’юсту від 23 липня 2018 року № 2424/5)»

 

Акт для казначейства

 

Договір по кримінальній справі


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів

 


Пам'ятка адвоката, який надає безоплатну правову допомогу затриманим особам

Пам'ятка адвоката (алгоритм)
   
© 2014 Одеський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua