mpk2

   

banner facebook-330x106

   

logo fullsize

   

День охорони праці в Україні  

1pracia

   

baner chesna pl

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
od just
   

На сайті 15 гостей та відсутні користувачі

   

Архів новин і хроніки  

   

З учасниками бойових дій говорили про можливість отримання безоплатної правової допомоги через систему БПД

Деталі

omc 25.0718 липня 2019 представниця Одеського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Валерія Цап завітала до міського центру зайнятості, де провела інформаційну годину для учасників АТО/ООС.

Під час візиту було проведено правопросвітницький захід на тему: «Ветерани війни та учасники АТО/ООС, як суб’єкти права на безоплатну вторинну правову допомогу» та здійснено консультування військовослужбовців.

Валерія Цап зазначила, що право на правову допомогу, в тому числі і безоплатну, гарантовано статтею 59 Конституції України.

Звернувшись до місцевих центрів та бюро правової допомоги, громадяни можуть отримати юридичні консультації, допомогу в складенні заяв, скарг та інших документів правового характеру (крім процесуальних) та в отриманні доступу до електронних сервісів Міністерства юстиції.

"Право на безоплатну вторинну правову допомогу, на відміну від первинної, мають лише окремі категорії осіб, визначені Законом з урахуванням двох критеріїв - критерію малозабезпеченості та належності до тих категорій осіб, для яких законами закріплено право на безоплатну правову допомогу, а саме: діти, біженці, внутрішньо переміщені особи, ветерани війни, у тому числі учасники АТО/ООС із статусом учасника бойових дій», - пояснила фахівчиня центру.

На заході також було наведено приклади успішного вирішення правових питань військовослужбовців, які зверталися до центру та бюро.

Такими прикладами є, зокрема, справи про розірвання контракту про проходження військової служби у ЗСУ, про стягнення боргу за комунальні послуги, а також справи про стягнення заробітної плати, компенсації за невчасно виплачену заробітну плату, компенсацію за затримку розрахунку, відшкодування моральної шкоди.

Після завершення заходу всі бажаючі мали змогу отримати індивідуальні консультації та інформаційні матеріали на теми: «Право на реабілітацію у санаторно-курортних закладах», «Психологічна допомога та психологічна реабілітація для учасників АТО та революції гідності», «Безоплатна передача земельної ділянки».

З метою отримання юридичних консультацій та роз’яснень, а також складення процесуальних документів чи представництва інтересів у суді, можна звертатися до

  • Одеського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги за адресою: м Одеса, вул. Коблевська, 40. тел. +38 (048) 726-14-45
  • Першого одеського бюро правової допомоги за адресою: м. Одеса, вул. Богдана Хмельницького, 98, тел. +38 (048) 732-18-37
  • Другого одеського бюро правової допомоги за адресою: м. Одеса, вул. Отамана Головатого, 1. тел. +38 (048) 723-19-29.

Єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги: 0-800-213-103.

   
   

satrimala policiya

   

BVPD Map-Banner

   

Digest banner

   
koord c
   

baner w

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

 


 

"Калькулятор" для розрахунку оплати послуг адвокатів


Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД у разі подання адвокатом акта надання БВПД з відповідними додатками починаючи з 5 липня 2018 року

 

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася починаючи з 1 січня 2018 року

 

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася до 1 січня 2018 рокуАкт надання БВПД з відповідними додатками, затверджених наказом Мін’юсту від 16 жовтня 2014 року № 1702/5 «Про затвердження форми акта надання безоплатної вторинної правової допомоги та додатків до нього» (у редакції наказу Мін’юсту від 23 липня 2018 року № 2424/5)»

 

Акт для казначейства

 

Договір по кримінальній справі


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів

 


Пам'ятка адвоката, який надає безоплатну правову допомогу затриманим особам

Пам'ятка адвоката (алгоритм)
   
© 2014 Одеський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua