mpk2

   

banner facebook-330x106

   

logo fullsize

   

День охорони праці в Україні  

1pracia

   

baner chesna pl

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
od just
   

На сайті 14 гостей та відсутні користувачі

   

Архів новин і хроніки  

   

Як запобігти аваріям на дорозі і зробити літні канікули веселими та безпечними?

Деталі

rozd vel 3Набагато краще попередити небезпечну ситуацію, ніж потім ліквідовувати її наслідки. Для того, аби ще раз нагадати, що безпека на дорозі важлива і для дітей, і для їхніх батьків, в Роздільній 01 червня 2019 року за підтримки мерії та велоруху організували акцію «Мій друг – КАТАФОТ» для маленьких і дорослих велосипедистів, до якої долучилися й працівники Роздільнянського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Спочатку маленькі мешканці дізналися, ким і коли було винайдено велосипед, як змінювалася його конструкція з часом. Олена Гун пояснила, що коли дитина сідає на велосипед і починає їхати, вона стає учасником дорожнього руху, а отже на них поширюються й правила.

Так, по дорозі можуть пересуватися лише ті, кому вже виповнилося 14 років, в парках, на галявинах і велосипедних доріжках можна кататися дітям від 8 до 13 років, малюкам до 7 років під наглядом дорослих дозволено їздити по тротуарах на дитячих велосипедах. Але в жодному випадку неможна створювати перешкоди для пішоходів.

rozd vel 1

rozd vel 2

Для того, щоби вело прогулянка була максимально безпечною, необхідно обов’язково правильно обладнати велосипед світловідбивачами (катафотами) та звуковими сигналами (дзвінками).

Директор центру Тетяна Кулішова особливу увагу приділила дорожнім знакам, розповіла про їхнє значення та показали основні знаки, які дозволяють та забороняють рух, а також ті, які інформують учасників руху про зміну дорожньої обстановки.

Закінчилася акція веселою вікториною та врученням подарунків.

rozd vel 3

Щодо захисту прав дітей та з інших правових питань можна звернутися до Роздільнянського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги за адресою: м. Роздільна, вул. Незалежності, 2. Телефон: (04853) 5-03-66, (04853) 5-04-43.

Єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги: 0-800-213-103.


   
   

satrimala policiya

   

BVPD Map-Banner

   

Digest banner

   
koord c
   

baner w

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

 


 

"Калькулятор" для розрахунку оплати послуг адвокатів


Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД у разі подання адвокатом акта надання БВПД з відповідними додатками починаючи з 5 липня 2018 року

 

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася починаючи з 1 січня 2018 року

 

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася до 1 січня 2018 рокуАкт надання БВПД з відповідними додатками, затверджених наказом Мін’юсту від 16 жовтня 2014 року № 1702/5 «Про затвердження форми акта надання безоплатної вторинної правової допомоги та додатків до нього» (у редакції наказу Мін’юсту від 23 липня 2018 року № 2424/5)»

 

Акт для казначейства

 

Договір по кримінальній справі


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів

 


Пам'ятка адвоката, який надає безоплатну правову допомогу затриманим особам

Пам'ятка адвоката (алгоритм)
   
© 2014 Одеський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua