mpk2

   

banner facebook-330x106

   

logo fullsize

   

День охорони праці в Україні  

1pracia

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
od just
   

На сайті 25 гостей та відсутні користувачі

   

Архів новин і хроніки  

   

Як захистити свої виборчі права, дізнались студенти Одеського педагогічного училища

Деталі

09.04. vib stud 1В межах правопросвітницької кампанії «Я маю право голосу!» представники системи безоплатної правової допомоги та громадський омбудсмен із захисту виборчих прав ВГО «Громадянська мережа «ОПОРА» 09 квітня 2019 року зустрілися із студентами 4 курсу Одеського педагогічного училища, які голосують вперше, та розповіли, як підготуватися та взяти участь в повторному голосуванні на чергових виборах президента України.

Громадський омбудсменом із захисту виборчих прав Максим Теплицький пояснив студентам, як діяти в разі виявлення порушення під час голосування, а також, які можуть бути порушення під час виборчого процесу та чому важливо на них реагувати.

«Як що Ви помітили порушення на своїй виборчій дільниці або поза нею, в залежності від виду порушення, Ви можете звернутися до голови відповідної виборчої комісії, працівників Національної поліції, які чергують на виборчій або із позовом до суду», - наголосив він.

09.04. vib stud 4

Представниця Третього одеського місцевого центру Валерія Цап розповіла, як легко перевірити інформацію, чи включено виборця до Державного реєстру виборців, зокрема онлайн в особистому кабінеті виборця на веб-сайті Державного реєстру виборців: https://www.drv.gov.ua

Студенти дізналися про процедуру зміни місця голосування без зміни виборчої адреси для студентів, які проживають не за місцем реєстрації.

Начальник відділу забезпечення якості правової допомоги та підвищення кваліфікації її надавачів Регіонального центру Олександр Мхітарян розповів учасникам заходу про судову процедуру включення або виключення зі списку виборців та наголосив, чому так важливо скористатися своїм виборчим правом, яке значення має голос кожного.

Студентів цікавили питання необхідності надавати витяг з Єдиного державного демографічного реєстру для отримання бюлетеня на виборчій дільниці; чи буде порушення фотографування бюлетеня без демонстрації свого вибору, на які спікери надали розгорнуті відповіді.

09.04. vib stud 1

09.04. vib stud 2

09.04. vib stud 3

yampg 1

yampg 2

В рамках заходу було поширено інформаційні матеріали, розроблені в рамках правопросвітницької кампанії «Я маю право голосу!».

За правовими роз’ясненнями та консультаціями, можна звертатися до місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Контакти за посиланням: https://odesa.legalaid.gov.ua/ua/mistsevi-tsentry

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Одеській області працює за адресою: м. Одеса, вул. Льва Толстого, 6. Телефон: (048) 726-22-23. 

Єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги: 0-800-213-103.

   
   

satrimala policiya

   

BVPD Map-Banner

   

Digest banner

   
koord c
   

baner w

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

 


 

"Калькулятор" для розрахунку оплати послуг адвокатів


Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД у разі подання адвокатом акта надання БВПД з відповідними додатками починаючи з 5 липня 2018 року

 

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася починаючи з 1 січня 2018 року

 

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася до 1 січня 2018 рокуАкт надання БВПД з відповідними додатками, затверджених наказом Мін’юсту від 16 жовтня 2014 року № 1702/5 «Про затвердження форми акта надання безоплатної вторинної правової допомоги та додатків до нього» (у редакції наказу Мін’юсту від 23 липня 2018 року № 2424/5)»

 

Акт для казначейства

 

Договір по кримінальній справі


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів

 


Пам'ятка адвоката, який надає безоплатну правову допомогу затриманим особам

Пам'ятка адвоката (алгоритм)
   
© 2014 Одеський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua