mpk2

   

banner facebook-330x106

   

logo fullsize

   

День охорони праці в Україні  

1pracia

   

baner chesna pl

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
od just
   

На сайті 9 гостей та відсутні користувачі

   

Архів новин і хроніки  

   

Як забезпечується доступ до медіації для врегулювання сімейних та спадкових спорів в системі БПД?

Деталі

med kr st 530 липня 2019 року в Одесі, у приміщенні правового клубу «PRAVOKATOR», відбулась робоча зустріч за участю представників системи БПД, судової адміністрації, громадських центрів правосуддя в Одеській області, міської комунальної установи «Правова допомога», Головного територіального управління юстиції в Одеській області та медіаторів.

Медіація – це метод вирішення спорів із залученням посередника (медіатора), який допомагає проаналізувати конфліктну ситуацію так, щоб зацікавлені сторони самостійно змогли обрати варіант рішення, який задовольняв би інтереси та потреби всіх учасників конфлікту. На відміну від формального судового процесу, під час медіації сторони доходять згоди самостійно.

Вже сьогодні система БПД в Одеському регіоні забезпечує доступ до медіації у сімейних та спадкових спорах. Це означає, що громадяни на безоплатній основі можуть вирішити сімейні та спадкові спори за допомогою професійних медіаторів-адвокатів.

На зустрічі йшлося про необхідність популяризувати у суспільстві саме поняття медіації як альтернативного способу вирішення конфліктів, її суть та переваги. Здійснювати цей напрямок планується системою БПД, представниками суддівського корпусу, нотаріальних контор, громадських організацій та іншими провайдерами безоплатної первинної правової допомоги.

«Брак знань і розуміння процесів медіації заважає використовувати цей інструмент для ефективного вирішення спорів. Адже судове рішення – це часто не єдиний спосіб вирішення конфлікту. Крім того, медіація зберігає час та гроші її учасникам», - зазначила директорка Регіонального центру Світлана Клішина.

med kr st 5

med kr st 2

med kr st 3

med kr st 4

med kr st 1

Зустріч відбулася в межах проекту «Забезпечення доступу вразливих груп населення до медіації у сімейних та спадкових спорах» за підтримки проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні», який впроваджується Канадським бюро міжнародної освіти у партнерстві з Координаційним центром з надання правової допомоги та фінансується Урядом Канади.

Нагадуємо, що кабінет медіації було відкрито в травні 2019 року на базі Одеського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Для того, щоб вирішити сімейний або спадковий спір за допомогою медіатора, можна звернутись за адресою: вул. Коблевська, 40, тел. (048) 726-14-44.

   
   

satrimala policiya

   

BVPD Map-Banner

   

Digest banner

   
koord c
   

baner w

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

 


 

"Калькулятор" для розрахунку оплати послуг адвокатів


Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД у разі подання адвокатом акта надання БВПД з відповідними додатками починаючи з 5 липня 2018 року

 

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася починаючи з 1 січня 2018 року

 

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася до 1 січня 2018 рокуАкт надання БВПД з відповідними додатками, затверджених наказом Мін’юсту від 16 жовтня 2014 року № 1702/5 «Про затвердження форми акта надання безоплатної вторинної правової допомоги та додатків до нього» (у редакції наказу Мін’юсту від 23 липня 2018 року № 2424/5)»

 

Акт для казначейства

 

Договір по кримінальній справі


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів

 


Пам'ятка адвоката, який надає безоплатну правову допомогу затриманим особам

Пам'ятка адвоката (алгоритм)
   
© 2014 Одеський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua