1

   

mpk2

   

banner facebook-330x106

   

logo fullsize

   

logo openeurope

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
od just
   

На сайті 16 гостей та відсутні користувачі

   

Архів новин і хроніки  

   

Як протистояти домашньому насильству, розглядали під час круглого столу в Балті

Деталі

baltske byro nasilstvo 230 січня 2018 року за ініціативи представника Балтського бюро правової допомоги Руслана Москаленка та за участі Балтської районної державної адміністрації в офісі громадської організації “Віра. Надія. Любов.” відбувся круглий стіл на тему: «Про запобігання та протидію домашньому насильству».

Для участі до обговорення були запрошені:

  • директор центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді (ЦСССДМ) Іветта Река, провідний фахівець ЦСССДМ Тетяна Бубнова,
  • фахівець ЦСССДМ Юлія Грабован,
  • головний спеціаліст Управління соціального захисту населення Балтської РДА Наталія Заноздра,
  • завідувач сектору сім'ї, молоді та спорту Балтської РДА Олена Галайко,
  • начальник служби у справах дітей Балтської РДА Наталія Герасименко,
  • старший інспектор ювенальної превенції Балтського ВП Вадим Андрюшков,
  • старший інспектор Балтського районного відділу пробації Роман Кучер,
  • соціальний працівник ГО «Віра. Надія. Любов.» Руслан Мазур.

На початку заходу Руслан Москаленко повідомив присутнім, що 07 січня 2018 року набрав чинності Закон України «Про запобігання та протидію домашньому насильству», яким внесено зміни до Закону України «Про безоплатну правову допомогу».

Зокрема, розширено доступ до безоплатної вторинної правової допомоги для осіб, які постраждали від домашнього насильства або насильства за ознакою статі, а також – для дітей.

Представник Балтського бюро правової допомоги звернув увагу присутніх, що відтепер центри/бюро правової допомоги отримали нові повноваження щодо роботи із цією категорією, які полягають:

  • у забезпеченні надання безоплатної правової допомоги постраждалим особам, у тому числі на базі загальних та спеціальних служб підтримки постраждалих осіб;
  • взаємодія з іншими суб’єктами, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству. 

Руслан Москаленко відзначив, що згаданими законодавчими змінами розширено категорію дітей як суб’єктів права на безоплатну вторинну правову допомогу.

Відтепер отримати її можуть не лише діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти, які перебувають у складних життєвих обставинах, діти, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів (як було дотепер), а усі діти.

baltske byro nasilstvo 1

baltske byro nasilstvo 2

На завершення зустрічі учасники круглого столу, переглянувши відеоролик «Зупинимо домашнє насилля», підсумували, що домашнє насильство потрібно не лише зупинити, а й запобігти йому.

Одним з дієвих способів запобігання є проведення спільних правопросвітніх заходів - інформування кожної людини про її право на вільне від насильства життя та невідворотність покарання за будь-яке насильство.

Руслан Москаленко повідомив присутнім, що Міністерством юстиції України у співпраці з системою безоплатної вторинної правової допомоги реалізується загальнонаціональний правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”.

Проект має на меті не лише інформувати громадян про їхні права, а й навчити їх, як ці права захищати. Учасники заходу отримали тематичні інформаційні матеріали з правових питань.

Нагадуємо, що за безоплатною правовою допомогою можна звернутися до Балтського бюро правової допомоги, яке знаходиться за адресою: вул. 30 років Перемоги 24, м. Балта, тел: 04866-2-20-02.

Єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги: 0-800-213-103.

   
   

bannertomorrowslawyer

   

Конкурс адвокатів  

07.11.2018 konkurs adv

   

satrimala policiya

   

DNA 219x116

   

Digest banner

   
koord c
   

Ми у Facebook! Ми у Google+! Ми у You tube!

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

 


 

"Калькулятор" для розрахунку оплати послуг адвокатів


Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД у разі подання адвокатом акта надання БВПД з відповідними додатками починаючи з 5 липня 2018 року

 

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася починаючи з 1 січня 2018 року

 

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася до 1 січня 2018 рокуАкт надання БВПД з відповідними додатками, затверджених наказом Мін’юсту від 16 жовтня 2014 року № 1702/5 «Про затвердження форми акта надання безоплатної вторинної правової допомоги та додатків до нього» (у редакції наказу Мін’юсту від 23 липня 2018 року № 2424/5)»

 

Акт для казначейства

 

Договір по кримінальній справі


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів

 


Пам'ятка адвоката, який надає безоплатну правову допомогу затриманим особам

Пам'ятка адвоката (алгоритм)
   
© 2014 Одеський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua