1

   

mpk2

   

banner facebook-330x106

   

logo fullsize

   

День охорони праці в Україні  

1pracia

   

logo openeurope

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
od just
   

На сайті 14 гостей та відсутні користувачі

   

Архів новин і хроніки  

   

Внутрішньо переміщеній особі допомогли відстояти право на отримання пенсійного забезпечення

Деталі

pensijne posvДо Першого одеського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернувся громадянин В., який є внутрішньо переміщеною особою, для отримання правової допомоги — складення адміністративного позову про визнання дій Пенсійного фонду України протиправними та зобов’язання вчинити певні дії, а саме стягнути заборгованість з виплати пенсії.

За результатами розгляду звернення клієнту для надання безоплатної вторинної правової допомоги було призначено заступника начальника відділу представництва Вікторію Павлюк.

Під час зустрічі з клієнтом вдалось встановити, що 01.07.2003 року громадянин В. здобув право на отримання пенсії за віком та до серпня 2014 року перебував на обліку в Управлінні Пенсійного фонду України в Краснодонському районі Луганської області.

У зв’язку з набранням чинності Постановою Кабінету Міністрів України від 7 листопада 2014 року № 595, якою затверджений Тимчасовий порядок фінансування бюджетних установ, здійснення соціальних виплат населенню та надання фінансової підтримки окремим підприємствам і організаціям Донецьк, у населеному пункті, де мешкав клієнт, було припинено здійснення повноважень відповідним органом Пенсійного фонду України, в наслідок чого клієнт пенсію не отримував.

Внаслідок цього громадянин В., не маючи інших джерел існування крім пенсії, змушений був звернутися із заявою про взяття на облік та виплату пенсії до іншого територіального органу Пенсійного фонду України.

Починаючи з 01.08.2014 року клієнт отримував пенсію в Управлінні Пенсійного фонду України в Київському районі м. Одеси. Однак, з червня 2018 року Пенсійний фонд припинив виплату пенсії з причин, які Законом України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» не передбачені, чим грубо порушив право чоловіка на отримання пенсії.

У зв'язку з цим у клієнта виникла необхідність захистити своє законне право шляхом звернення до суду з адміністративним позовом, який був складений спеціалістом Центру.

За результатами розгляду справи суд дійшов висновку про неправомірність дій управління Пенсійного фонду України та задовольнив позов у повному обсязі, зобов'язавши управління Пенсійного фонду України виплатити на користь клієнта Центру заборгованість по пенсії у розмірі 43 000 грн.

З метою отримання юридичних консультацій та роз’яснень, а також складення процесуальних документів чи представництва інтересів в суді можна звертатися до Першого одеського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги за адресою: м. Одеса, вул. Б. Хмельницького, 98. Телефон: (048) 732-18-37.

   
   

satrimala policiya

   

DNA 219x116

   

Digest banner

   
koord c
   

baner w

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

 


 

"Калькулятор" для розрахунку оплати послуг адвокатів


Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД у разі подання адвокатом акта надання БВПД з відповідними додатками починаючи з 5 липня 2018 року

 

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася починаючи з 1 січня 2018 року

 

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася до 1 січня 2018 рокуАкт надання БВПД з відповідними додатками, затверджених наказом Мін’юсту від 16 жовтня 2014 року № 1702/5 «Про затвердження форми акта надання безоплатної вторинної правової допомоги та додатків до нього» (у редакції наказу Мін’юсту від 23 липня 2018 року № 2424/5)»

 

Акт для казначейства

 

Договір по кримінальній справі


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів

 


Пам'ятка адвоката, який надає безоплатну правову допомогу затриманим особам

Пам'ятка адвоката (алгоритм)
   
© 2014 Одеський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua