1

   

mpk2

   

banner facebook-330x106

   

logo fullsize

   

День охорони праці в Україні  

1pracia

   

logo openeurope

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
od just
   

На сайті 17 гостей та відсутні користувачі

   

Архів новин і хроніки  

   

В Захарівському бюро правової допомоги клієнту допомогли у призначенні пенсії за віком на пільгових умовах

Деталі

zah bУ Захарівське бюро правової допомоги звернувся гр. М з питанням щодо призначення пенсії на пільгових умовах.

У вересні 2017 року йому виповнилося 55 років, і він звернувся до Великомихайлівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Одеської області із заявою про призначення пенсії за віком на пільгових умовах відповідно до пункту «в» статті 13 Закону України «Про пенсійне забезпечення», надавши необхідні документи.

Відповідно до пункту «в» ст. 13 Закону України «Про пенсійне забезпечення» право на пенсію за віком на пільгових умовах мають, незалежно від місця останньої роботи трактористи-машиністи, безпосередньо зайняті у виробництві сільськогосподарської продукції в колгоспах, радгоспах, інших підприємствах сільського господарства - чоловіки після досягнення 55 років і при загальному стажі роботи не менше 30 років, з них не менше 20 років на зазначеній роботі.

Проте досить часто є безліч перешкод, щоб отримати таку пільгову пенсію.

Рішенням Великомихайлівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Одеської області чоловікові було відмовлено у призначенні пільгової пенсії через відсутність відомостей про його безпосередню зайнятість у виробництві сільськогосподарської продукції протягом повного польового періоду.

Вважаючи, що рішення про відмову у призначенні пільгової пенсії є протиправним і таким, що підлягає скасуванню, в березні 2018 року гр. М. звернувся до Захарівського бюро правової допомоги з метою захисту своїх прав.

Дослідивши матеріали справи, начальник Захарівського бюро правової допомоги Марина Кулік підготувала та подала позовну заяву про визнання протиправним та скасування рішення, яким клієнту було відмовлено у призначенні пільгової пенсії до Одеського окружного адміністративного суду.

14 листопада 2018 року Одеський окружний адміністративний суд задовольнив в повному обсязі заявлені вимоги, а саме, визнав протиправним та скасував рішення Великомихайлівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Одеської області, а також зобов’язав призначити клієнту бюро пенсію за віком на пільгових умовах як трактористу-машиністу безпосередньо зайнятому у виробництві сільськогосподарської продукції відповідно до пункту «в» статті 13 Закону України «Про пенсійне забезпечення».

За правовими консультаціями та роз’ясненнями можна звернутися до Захарівське бюро правової допомоги за адресою: смт. Захарівка, вул. 1-го Травня, 49. Тел.: (04860) 9-44-30.

Єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги: 0-800-213-103.

   
   

satrimala policiya

   

DNA 219x116

   

Digest banner

   
koord c
   

baner w

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

 


 

"Калькулятор" для розрахунку оплати послуг адвокатів


Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД у разі подання адвокатом акта надання БВПД з відповідними додатками починаючи з 5 липня 2018 року

 

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася починаючи з 1 січня 2018 року

 

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася до 1 січня 2018 рокуАкт надання БВПД з відповідними додатками, затверджених наказом Мін’юсту від 16 жовтня 2014 року № 1702/5 «Про затвердження форми акта надання безоплатної вторинної правової допомоги та додатків до нього» (у редакції наказу Мін’юсту від 23 липня 2018 року № 2424/5)»

 

Акт для казначейства

 

Договір по кримінальній справі


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів

 


Пам'ятка адвоката, який надає безоплатну правову допомогу затриманим особам

Пам'ятка адвоката (алгоритм)
   
© 2014 Одеський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua