mpk2

   

banner facebook-330x106

   

logo fullsize

   

День охорони праці в Україні  

1pracia

   

baner chesna pl

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
od just
   

На сайті один гість та відсутні користувачі

   

Архів новин і хроніки  

   

В селі Холодна Балка говорили про створення точок доступу до системи безоплатної правової допомоги в бібліотеках

Деталі

bib xb 504 червня 2019 року в приміщенні бібліотеки-філії села Холодна Балка відбувся семінар "Бібліотека як соціально-правовий центр", який організувала завідуюча бібліотекою та громадська радниця Олеся Рожнатова.

У заході взяла участь начальниця Біляївського бюро правової допомоги Майя Мосейчук, директорка Біляївської централізованої бібліотечної системи Галина Матієнко, голова Ширяївської ОДА- громадська радниця Оксана Орел, громадська радниця Анастасія Бойко, представниця ГТУЮ Тетяна Терзі.

Головна тема дискусії – це співпраця сільських бібліотек району з системою безоплатної правової допомоги, представниками юстиції в Одеській області та представниками спільноти громадських радників.

«Дуже часто життя показує, що громада добре знає свої обов’язки, але погано орієнтується в своїх правах. Тому дуже часто люди потрапляють у непередбачені ситуації. І мета бібліотек, як, іноді, єдиних осередків правової освіти населення – ознайомити, навчити громадян орієнтуватися в безлічі законів та правовому середовищі нашої країни», - зазначила Олеся Рожнатова.

Завідуюча бібліотекою-філією села Холодна Балка наголосила на важливості співпраці бібліотеки та громадських радників з місцевими центрами надання безоплатної вторинної правової допомоги з метою формування правової культури у громадян та розширення доступу до безоплатних правових послуг.

bib xb 5

Голова Ширяївської ОДА Оксана Орел розповіла про позитивний досвід співпраці органів місцевого самоврядування з закладами культури та з місцевим центром надання безоплатної вторинної правової допомоги в Ширяєвському районі.

Майя Мосейчук проінформувала присутніх про завдання та повноваження центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги та пояснила, що таке первинна та вторинна правова допомога. Одним із пріоритетних напрямків в роботі центрів є правопросвітницька діяльність.

Саме тому, Біляївське бюро правової допомоги спільно з Біляївською районною бібліотекою організовує та проводить семінари, правові години, тренінги з різноманітною аудиторією.

Читачі Біляївської районної бібліотеки отримують правову інформацію через куток права, який постійно оновлюється. Запропоновано всім бібліотекам району залучитися до такої співпраці та, враховуючи зацікавленість людей, проводити виїзні прийоми громадян в їх приміщеннях працівниками центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

bib xb 3

bib xb 2

«Відповідно до Закону України «Про безоплатну правову допомогу» отримати захист, представництво та допомогу в складенні документів процесуального характеру можуть представники соціально вразливих груп населення: малозабезпечені, особи з інвалідністю, малолітні та неповнолітні, ветерани війни та учасники АТО, внутрішньо переміщені особи, біженці, недієздатні громадяни та люди з обмеженою дієздатністю, жертви домашнього насильства. Бібліотеки можуть бути точкою доступу громадян до безоплатних правових послуг. І тут важлива тісна взаємодія, співпраця», - пояснила фахівчиня.

bib xb 1

bib xb 4

Захід відбувся за підтримки USAID Ukraine, Міжнародного фонду "Відродження", Української фундації правової допомоги, Регіонального центр з надання БВПД в Одеській області, ГТУЮ в Одеській області. 

З метою отримання юридичних консультацій та роз’яснень, а також складення процесуальних документів чи представництва інтересів у суді, можна звертатися до Біляївського бюро правової допомоги за адресою: м. Біляївка, вул. Кіпенка, 6 каб.1, або за тел.: (04852) 2-12-22.

   
   

satrimala policiya

   

BVPD Map-Banner

   

Digest banner

   
koord c
   

baner w

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

 


 

"Калькулятор" для розрахунку оплати послуг адвокатів


Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД у разі подання адвокатом акта надання БВПД з відповідними додатками починаючи з 5 липня 2018 року

 

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася починаючи з 1 січня 2018 року

 

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася до 1 січня 2018 рокуАкт надання БВПД з відповідними додатками, затверджених наказом Мін’юсту від 16 жовтня 2014 року № 1702/5 «Про затвердження форми акта надання безоплатної вторинної правової допомоги та додатків до нього» (у редакції наказу Мін’юсту від 23 липня 2018 року № 2424/5)»

 

Акт для казначейства

 

Договір по кримінальній справі


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів

 


Пам'ятка адвоката, який надає безоплатну правову допомогу затриманим особам

Пам'ятка адвоката (алгоритм)
   
© 2014 Одеський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua