1

   

mpk2

   

banner facebook-330x106

   

logo fullsize

   

День охорони праці в Україні  

1pracia

   

logo openeurope

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
od just
   

На сайті 10 гостей та відсутні користувачі

   

Архів новин і хроніки  

   

В Подільську відбулась робоча зустріч задля правового захисту військовослужбовців

Деталі

pogr pod 1З метою налагодження взаємодії та координації зусиль щодо здійснення заходів у 2019 році задля забезпечення захисту прав вiйськовослужбовцiв Подільського прикордонного загону, членiв їх сiмей, 10 січня 2019 року відбулась робоча зустріч директора Подільського місцевого центру Сергія Мерзлякова з начальником відділу персоналу Подільського прикордонного загону Південного регіонального управління Державної прикордонної служби України Станіславом Дударєвим.

Під час зустрічі обговорювалися питання організації та проведення робочих зустрічей, круглих столів та спiльних інформаційних заходiв — лекцій, семінарів, спрямованих на пiдвищення рiвня правової поiнформованостi вiйськовослужбовцiв Подільського прикордонного загону Південного регіонального управління Державної прикордонної служби України.

Досягнули домовленостей щодо організацiї та забезпечення роботи дистанцiйних пунктiв доступу до безоплатної правової допомоги у примiщеннях Подільського прикордонного загону Південного регіонального управління Державної прикордонної служби України.

Під час проведення семінарів для військовослужбовців будуть розповсюджуватись iнформацiйні матерiали (плакати, буклети) шодо прав та соцiальних гарантiй вiйськовослужбовцiв.

В результаті зустрічі узгодили план спільних дій на 2019 рік згідно підписаного Меморандуму про наміри щодо співробітництва.

pogr pod 1

У приміщенні Подільського прикордонного загону розміщено плакат з контактною інформацією Подільського місцевого центру та бюро правової допомоги.

За правовими консультаціями та роз'ясненнями можна звернутися до Подільського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги за адресою: м. Подільськ, вул. Соборна, 194-а. Телефон: (04862) 3-07-34, (04862) 3-06-56.

Єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги: 0-800-213-103.

   
   

satrimala policiya

   

DNA 219x116

   

Digest banner

   
koord c
   

baner w

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

 


 

"Калькулятор" для розрахунку оплати послуг адвокатів


Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД у разі подання адвокатом акта надання БВПД з відповідними додатками починаючи з 5 липня 2018 року

 

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася починаючи з 1 січня 2018 року

 

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася до 1 січня 2018 рокуАкт надання БВПД з відповідними додатками, затверджених наказом Мін’юсту від 16 жовтня 2014 року № 1702/5 «Про затвердження форми акта надання безоплатної вторинної правової допомоги та додатків до нього» (у редакції наказу Мін’юсту від 23 липня 2018 року № 2424/5)»

 

Акт для казначейства

 

Договір по кримінальній справі


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів

 


Пам'ятка адвоката, який надає безоплатну правову допомогу затриманим особам

Пам'ятка адвоката (алгоритм)
   
© 2014 Одеський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua