mpk2

   

banner facebook-330x106

   

logo fullsize

   

День охорони праці в Україні  

1pracia

   

baner chesna pl

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
od just
   

На сайті 34 гостей та відсутні користувачі

   

Архів новин і хроніки  

   

В Одеському центрі професійно-технічної освіти відбувся захід щодо відповідальності за торгівлю людьми

Деталі

ovid 321 березня 2019 року на базі Державного навчального закладу “Одеський центр професійно-технічної освіти” спеціалісти Овідіопольського бюро правової допомоги, Овідіопольського РВ ДВС ГТУЮ в Одеській області та Овідіопольського районного центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді провели лекцію на тему ”Відповідальність за торгівлю людьми”.

 

Під час лекції спеціалісти роз'яснили, що відповідно до Закону України “Про протидію торгівлі людьми” торгівля людьми — це здійснення незаконної угоди, об'єктом якої є людина.

Особливу увагу звернули на те, що торгівля людьми є одним з найбільш негативних явищ сучасного суспільства, яке може виражатися у таких діяннях як:

  • вербування, перевезення, передача, продаж, усиновлення (удочеріння) у комерційних цілях, використання в порнобізнесі;
  • використання у військових конфліктах;
  • залучення до злочинної діяльності, трансплантація чи насильницьке донорство;
  • примус до заняття проституцією, рабство і ситуації, подібні до рабства,
  • примусова праця, залучення в боргову кабалу, використання шантажу, погроз, насильства, які відповідно до Кримінального кодексу Українивизнаються злочином.

Варто зазначити, що за офіційними статистичним даними Представництва Міжнародної організації з міграції Агенства ООН з питань міграції в Україні, щороку близько 1000 осіб, отримують допомогу від МОМ в рамках програми реінтеграційної допомоги особам, які постраждали від торгівлі людьми.          

Також усім присутнім повідомили, що відповідно до статті 149 Кримінального кодексу України торгівля людьми визнається злочином, за який передбачена кримінальна відповідальність у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до восьми років. 

ovid 1

ovid 2

ovid 3

Якщо Ви постраждали від торгівлі людьми в межах України або за кордоном, телефонуйте:

Департамент боротьби зі злочинами, що пов’язані з торгівлею людьми Національної поліції України: (044) 374 37 85.

Національна гаряча лінія з протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів - 0 800 505 501 (безкоштовні дзвінки зі стаціонарних телефонів в Україні) або 527 (безкоштовні дзвінки з мобільних телефонів в Україні).

Овідіопольське бюро правової допомоги знаходиться за адресою: смт. Овідіополь, вул. Т. Шевченка, 169, каб. № 105. Телефон: (04851) 3-11-11.

   
   

satrimala policiya

   

Digest banner

   
koord c
   

baner w

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

 


 

"Калькулятор" для розрахунку оплати послуг адвокатів


Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД у разі подання адвокатом акта надання БВПД з відповідними додатками починаючи з 5 липня 2018 року

 

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася починаючи з 1 січня 2018 року

 

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася до 1 січня 2018 рокуАкт надання БВПД з відповідними додатками, затверджених наказом Мін’юсту від 16 жовтня 2014 року № 1702/5 «Про затвердження форми акта надання безоплатної вторинної правової допомоги та додатків до нього» (у редакції наказу Мін’юсту від 23 липня 2018 року № 2424/5)»

 

Акт для казначейства

 

Договір по кримінальній справі


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів

 


Пам'ятка адвоката, який надає безоплатну правову допомогу затриманим особам

Пам'ятка адвоката (алгоритм)
   
© 2014 Одеський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua