mpk2

   

banner facebook-330x106

   

logo fullsize

   

День охорони праці в Україні  

1pracia

   

baner chesna pl

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
od just
   

На сайті 10 гостей та відсутні користувачі

   

Архів новин і хроніки  

   

В Одеському слідчому ізоляторі провели інформаційний захід щодо захисту виборчих прав

Деталі

vibory skrynkaУ приміщенні Одеського слідчого ізолятору відбувся інформаційний захід з виборчих прав та їх захисту, який провели для засуджених осіб 28 березня представники Регіонального центру та ВГО «Громадянська мережа «ОПОРА».

Протягом інформаційної кампанії «Я маю право голосу!» Регіональний центр організовує правопросвітницькі та інформаційні заходи з питань виборчого права шляхом проведення тематичних зустрічей з окремими цільовими аудиторіями, зокрема, з особами, засудженими до покарання у вигляді позбавлення волі.

Засуджені до будь-якого з покарань, передбачених ст. 51 КК України, продовжують залишатися громадянами своєї держави, що мають суб'єктивні права і несуть загальногромадянські обов'язки, за винятком обмежень, які визначені законом і встановлені вироком суду (ч.3 статті 63 Конституції України).

Спікерами заходу виступили начальниця відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги Регіонального центру Альбіна Гаврильчик та громадський омбудсмен із захисту виборчих прав ВГО «Громадянська мережа «ОПОРА» в Одеській області Максим Теплицький.

Фахівчиня Регіонального центру обговорила з присутніми нагальні проблеми, що виникають у засуджених під час звернення за правничою допомогою до відповідних центрів з надання БВПД.

Максим Теплицький розповів присутнім, які кроки слід здійснити для того, щоб зробити свій вибір у День голосування. Він зазначив, що за підкуп виборців передбачена кримінальна відповідальність як для тих, хто підкупає, так і для тих, хто одержує неправомірну вигоду за «продаж» свого голосу.

Ziso

У разі порушення членами комісії або представниками адміністрації установи виборчих прав (відмова у видачі бюлетеня, спроби дізнатись про результати голосування тощо), треба негайно звернутися із письмовою скаргою на ім’я голови виборчої комісії або до Національної поліції України за телефоном 102 та/або до Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Одеській області працює за адресою: м. Одеса, вул. Льва Толстого, 6. Телефон: (048) 726-22-23.

Єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги: 0-800-213-103.

   
   

satrimala policiya

   

Digest banner

   
koord c
   

baner w

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

 


 

"Калькулятор" для розрахунку оплати послуг адвокатів


Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД у разі подання адвокатом акта надання БВПД з відповідними додатками починаючи з 5 липня 2018 року

 

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася починаючи з 1 січня 2018 року

 

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася до 1 січня 2018 рокуАкт надання БВПД з відповідними додатками, затверджених наказом Мін’юсту від 16 жовтня 2014 року № 1702/5 «Про затвердження форми акта надання безоплатної вторинної правової допомоги та додатків до нього» (у редакції наказу Мін’юсту від 23 липня 2018 року № 2424/5)»

 

Акт для казначейства

 

Договір по кримінальній справі


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів

 


Пам'ятка адвоката, який надає безоплатну правову допомогу затриманим особам

Пам'ятка адвоката (алгоритм)
   
© 2014 Одеський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua