mpk2

   

banner facebook-330x106

   

logo fullsize

   

День охорони праці в Україні  

1pracia

   

baner chesna pl

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
od just
   

На сайті 20 гостей та відсутні користувачі

   

Архів новин і хроніки  

   

В Одеському державному університеті внутрішніх справ говорили про дотримання прав людини під час затримання

Деталі

oduvs25 вересня 2019 року у приміщенні Одеського державного університету внутрішніх справ на курсах короткострокового підвищення кваліфікації слідчих національної поліції представниця Регіонального центру Альбіна Гаврильчик провела лекцію «Права людини».

 

В ході лекції присутнім було роз’яснено право затриманих осіб на безоплатну вторинну правову допомогу та про необхідність дотримання прав людини під час затримання.

Альбіна Гаврильчик розповіла про систему безоплатної вторинної правової допомоги, суб’єктів права на безоплатну вторинну правову допомогу та види правових послуг, передбачені Законом України «Про безоплатну правову допомогу».

Слідчим було роз’яснено положення Порядку інформування центрів про випадки затримання.

З метою забезпечення належного надання правової допомоги затриманим особам, Постановою Кабінету Міністрів України від 28.12.2011 року №1363 затверджено Порядок інформування центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги про випадки затримання, адміністративного арешту або застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Відповідно до вимог вказаного Порядку, негайно після фактичного затримання особи, суб’єкт подання інформації повідомляє про це відповідному Регіональному центру.

Негайно після фактичного затримання особи уповноважена службова особа повинна повідомити Регіональному центру з надання БВПД за допомогою телефонного або іншого зв’язку відомості про затриманого. Після отримання повідомлення черговий центру призначає захисника та видає доручення.

В ході лекції було обговорено проблемні питання, які виникають під час співпраці органів національної поліції та регіонального центру.

oduvs

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Одеській області працює за адресою: м. Одеса, вул. Льва Толстого, 6. 

Контактний телефон: (048) 726-22-23. Електронна адреса:   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги: 0-800-213-103. 

   
   

satrimala policiya

   

BVPD Map-Banner

   

Digest banner

   
koord c
   

baner w

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

 


 

"Калькулятор" для розрахунку оплати послуг адвокатів


Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД у разі подання адвокатом акта надання БВПД з відповідними додатками починаючи з 5 липня 2018 року

 

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася починаючи з 1 січня 2018 року

 

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася до 1 січня 2018 рокуАкт надання БВПД з відповідними додатками, затверджених наказом Мін’юсту від 16 жовтня 2014 року № 1702/5 «Про затвердження форми акта надання безоплатної вторинної правової допомоги та додатків до нього» (у редакції наказу Мін’юсту від 23 липня 2018 року № 2424/5)»

 

Акт для казначейства

 

Договір по кримінальній справі


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів

 


Пам'ятка адвоката, який надає безоплатну правову допомогу затриманим особам

Пам'ятка адвоката (алгоритм)
   
© 2014 Одеський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua