mpk2

   

banner facebook-330x106

   

logo fullsize

   

День охорони праці в Україні  

1pracia

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
od just
   

На сайті 30 гостей та відсутні користувачі

   

Архів новин і хроніки  

   

В Одесі працювали над стратегією розвитку безоплатної правової допомоги

Деталі

str ses 4Четверта стратегічна сесія керівного складу регіональних та місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги Вінницькій, Миколаївській, Одеській та Херсонській областей відбулась в Одесі, у Правовому клубі PRAVOKATOR.

Відкрив сесію Олексій Бонюк, директор Координаційного центру з надання правової допомоги.

«Ціль нашої зустрічі - уточнення оперативних цілей та завдань на 2020 рік. Пріоритети розвитку системи залишаються незмінними – вдосконалення доступу, покращення якості надання правової допомоги, підвищення правової спроможності громад. Питома вага зазначеного пріоритету значно зростає. Треба додати значних зусиль для того, щоб комунікувати з громадами, доносити важливість такого сервісу, як безоплатна правова допомога, шукати правильні аргументи для мотивації керівництва громади для підтримки наших сервісів. Досягти цілей можна, тільки злагоджено працюючи», – сказав Олексій Бонюк.

Керівник системи БПД України презентував Стратегічний план розвитку системи. Він зазначив, що серед основних задач, що стоять перед системою безоплатної правової допомоги, є підвищення якості та ефективності надання правової допомоги та клієнторієнтованість системи БПД.

Директорка Регіонального центру з надання БВПД в Одеській області Світлана Клішина презентувала SWOT-аналіз, досягнення у 2019 році регіону в питаннях доступності та якості надання БПД, правопросвітництва та комунікації, підвищення ефективності діяльності центрів.

str ses 3

str ses 2

str ses 5

str ses 1

str ses 4

   
   

satrimala policiya

   

BVPD Map-Banner

   

Digest banner

   
koord c
   

baner w

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

 


 

"Калькулятор" для розрахунку оплати послуг адвокатів


Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД у разі подання адвокатом акта надання БВПД з відповідними додатками починаючи з 5 липня 2018 року

 

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася починаючи з 1 січня 2018 року

 

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася до 1 січня 2018 рокуАкт надання БВПД з відповідними додатками, затверджених наказом Мін’юсту від 16 жовтня 2014 року № 1702/5 «Про затвердження форми акта надання безоплатної вторинної правової допомоги та додатків до нього» (у редакції наказу Мін’юсту від 23 липня 2018 року № 2424/5)»

 

Акт для казначейства

 

Договір по кримінальній справі


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів

 


Пам'ятка адвоката, який надає безоплатну правову допомогу затриманим особам

Пам'ятка адвоката (алгоритм)
   
© 2014 Одеський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua