mpk2

   

banner facebook-330x106

   

logo fullsize

   

День охорони праці в Україні  

1pracia

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
od just
   

На сайті 6 гостей та відсутні користувачі

   

Архів новин і хроніки  

   

В Одесі обговорили стратегії з протидії насильства над дітьми INSPIRE

Деталі

shlyah do domu 223 серпня 2019 року представники громадських організацій, соціальних служб, служб у справах дітей, поліції, системи безоплатної правової допомоги, обговорили шляхи удосконалення методів протидії насильству над дітьми. Зустріч організовано представниками Одеського благодійного фонду «Шлях до дому» за підтримки INSPIRE Fund.

На круглому столі організатори презентували учасникам перекладені українською мовою нововидані методичні посібники з комплексу «INSPIRE» (Сім стратегій з ліквідації насильства щодо дітей).

Комплекс INSPIRE підготувала Всесвітня організація охорони здоров'я у співпраці з міжнародними організаціями, зокрема CDC, Глобальним партнерством з ліквідації насильства щодо дітей та ЮНІСЕФ.

INSPIRE описує сім дієвих стратегій з протидії усім видам насильства над дітьми, пропонує заходи, міжнародні успішні практики та індикатори для оцінки. Пропоновані стратегії охоплюють сектори охорони здоров’я, соціального забезпечення, освіти, фінансів і правосуддя.

Учасники зустрічі говорили про можливості адаптації стратегій INSPIRE в українському суспільстві.

shlyah do domu 3

Кожна дитина має право на життя без насильства. Однак багато дітей страждають від негативного впливу насильства, не отримуючи а ні підтримки, а ні послуг, які дали б шанс на повернення до нормального життя. Особи, відповідальні за розробку політики та за прийняття рішень, у змозі змінити ситуацію. Сім стратегій INSPIRE дають ключовим фігурам ефективні інструменти для дій, які не можна відкладати.

Система безоплатної правової допомоги активно захищає права дітей - з початку 2018 року розширено доступ до безоплатної вторинної правової допомоги для осіб, які постраждали від домашнього насильства або насильства за ознакою статі, а також – для дітей. Отримати таку допомогу можуть не лише діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти, які перебувають у складних життєвих обставинах, діти, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів (як було дотепер), а усі діти.

Дізнатися адресу найближчого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги або бюро правової допомоги можна, зателефонувавши за номером 0 800 213 103 (єдиний контакт-центр системи безоплатної правової допомоги в Україні; цілодобово та безкоштовно в межах України).

   
   

satrimala policiya

   

BVPD Map-Banner

   

Digest banner

   
koord c
   

baner w

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

 


 

"Калькулятор" для розрахунку оплати послуг адвокатів


Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД у разі подання адвокатом акта надання БВПД з відповідними додатками починаючи з 5 липня 2018 року

 

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася починаючи з 1 січня 2018 року

 

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася до 1 січня 2018 рокуАкт надання БВПД з відповідними додатками, затверджених наказом Мін’юсту від 16 жовтня 2014 року № 1702/5 «Про затвердження форми акта надання безоплатної вторинної правової допомоги та додатків до нього» (у редакції наказу Мін’юсту від 23 липня 2018 року № 2424/5)»

 

Акт для казначейства

 

Договір по кримінальній справі


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів

 


Пам'ятка адвоката, який надає безоплатну правову допомогу затриманим особам

Пам'ятка адвоката (алгоритм)
   
© 2014 Одеський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua