1

   

mpk2

   

banner facebook-330x106

   

logo fullsize

   

logo openeurope

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
od just
   

На сайті 46 гостей та відсутні користувачі

   

Архів новин і хроніки  

   

В Одесі обговорили проблеми політичної та громадської діяльності ромської спільноти в Одеській області

Деталі

chimber romi27 вересня 2018 року представниця Регіонального центру взяла участь у засіданні круглого столу «Проблеми політичної та громадської діяльності ромської спільноти в Одеській області», яке відбулося у прес-центрі «Контекст-Причерноморье» за участю ромських лідерів, представників Одеської обласної державної адміністрації, Головного територіального управління юстиції в Одеській області, громадських організацій, експертів та журналістів.

Як зазначив голова Одеської обласної організації «Комітет виборців України» Анатолій Бойко, роми в Україні залишаються найбільш дискримінованою національною меншиною за етнічною та соціальною ознаками. 

Адвокатка Юлія Лісова представила наявний європейський досвід політичної участі ромської спільноти, який було зібрано з відкритих джерел в ході дослідження.

Керівник Ромського правозахисного фонду Володимир Кондур поділився першими практичними кроками, які вже зроблено в напрямку громадсько-політичної активізації ромської спільноти в регіоні, зокрема, розповів про створення першого в Україні «Ромського центру політичної та громадської активності», який опікуватиметься питаннями участі ромської спільноти в суспільно-політичному житті регіону та країни.

Представниця Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Одеській області Ірина Чімбер зазначила, що 18 вересня 2018 року був підписаний тристоронній Меморандум про співпрацю між Регіональним центром, Головним територіальним управлінням юстиції в Одеській області та ГО «Правозахисний ромський центр», в межах якого представникам ромського населення буде спрощено доступ до безоплатної правової допомоги.

chimber romi

В межах підписаного Меморандуму планується:

  • створення реєстру осіб, які потребують допомоги у вирішенні їх питання отримання посвідчуючих документів, що значно полегшить роботі всіх зацікавлених органів.
  • спільно з партнерами налагодити механізм перенаправлення осіб, які потребують правової допомоги від ГО «Правозахисний ромський центр» до місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги.
  • проведення робочих зустрічей з юристами партнерів та працівниками відділів представництва місцевих центрів з надання БВПД з метою обміну досвідом з питань надання правової допомоги особам без громадянства.
  • Проведення правопросвітницької роботи серед ромського населення: поширення правової інформації, консультування з актуальних питань.

Захід проведено спільно Одеською обласною організацією ВГО «Комітет виборців України» та Го «Ромський правозахисний центр», за підтримки МФ «Відродження» та сприяння Minority Rights Group Europe.

   
   

bannertomorrowslawyer

   

Конкурс адвокатів  

07.11.2018 konkurs adv

   

satrimala policiya

   

DNA 219x116

   

Digest banner

   
koord c
   

Ми у Facebook! Ми у Google+! Ми у You tube!

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

 


 

"Калькулятор" для розрахунку оплати послуг адвокатів


Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД у разі подання адвокатом акта надання БВПД з відповідними додатками починаючи з 5 липня 2018 року

 

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася починаючи з 1 січня 2018 року

 

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася до 1 січня 2018 рокуАкт надання БВПД з відповідними додатками, затверджених наказом Мін’юсту від 16 жовтня 2014 року № 1702/5 «Про затвердження форми акта надання безоплатної вторинної правової допомоги та додатків до нього» (у редакції наказу Мін’юсту від 23 липня 2018 року № 2424/5)»

 

Акт для казначейства

 

Договір по кримінальній справі


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів

 


Пам'ятка адвоката, який надає безоплатну правову допомогу затриманим особам

Пам'ятка адвоката (алгоритм)
   
© 2014 Одеський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua