1

   

mpk2

   

banner facebook-330x106

   

logo fullsize

   

logo openeurope

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
od just
   

На сайті 44 гостей та відсутні користувачі

   

Архів новин і хроніки  

   

В Одесі для учнів школи № 78 провели вікторину «Права дитини»

Деталі

mayakovskogo 1Що необхідно знати дітям, щоб вміти захищати свої права, роз’ясняли 25 вересня 2018 року фахівці Третього одеського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги на правопросвітницькому заході для учнів 8 класів в бібліотеці Одеської загальноосвітньої школи № 78 IIIIступенів ОМР Одеської області.

Діти отримали роздруківки Конвенції ООН «Про права дитини», інформаційні матеріали «Твої права - твій захист» та підготували презентаційні листівки класу з зазначенням прав дитини.

В ході заходу Валерія Цап розповіла, як діти можуть захистити свої права в Україні через центри та бюро правової допомоги та ознайомила присутніх з загальнонаціональним проектом «Я маю право!».

З метою закріплення отриманих знань для дітей було проведено вікторину, під час якої учні розв’язували правові задачі, розпізнавали справжні та вигадані права дітей та вчилися відрізняти права від обов’язків.

Доповнила захід книжкова виставка «Знай свої права!» від Одеської обласної бібліотеки для юнацтва ім. В.В. Маяковського.

mayakovskogo 1

mayakovskogo 2

mayakovskogo 4

mayakovskogo 3

mayakovskogo 6

mayakovskogo 7

mayakovskogo 5

За правовими роз’ясненнями та консультаціями можна звертатися до Третього одеського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги за адресою: м. Одеса, вул. Отамана Головатого, 1. Тел.. +38 (048) 793-14-20.

   
   

bannertomorrowslawyer

   

Конкурс адвокатів  

07.11.2018 konkurs adv

   

satrimala policiya

   

DNA 219x116

   

Digest banner

   
koord c
   

Ми у Facebook! Ми у Google+! Ми у You tube!

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

 


 

"Калькулятор" для розрахунку оплати послуг адвокатів


Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД у разі подання адвокатом акта надання БВПД з відповідними додатками починаючи з 5 липня 2018 року

 

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася починаючи з 1 січня 2018 року

 

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася до 1 січня 2018 рокуАкт надання БВПД з відповідними додатками, затверджених наказом Мін’юсту від 16 жовтня 2014 року № 1702/5 «Про затвердження форми акта надання безоплатної вторинної правової допомоги та додатків до нього» (у редакції наказу Мін’юсту від 23 липня 2018 року № 2424/5)»

 

Акт для казначейства

 

Договір по кримінальній справі


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів

 


Пам'ятка адвоката, який надає безоплатну правову допомогу затриманим особам

Пам'ятка адвоката (алгоритм)
   
© 2014 Одеський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua