1

   

mpk2

   

banner facebook-330x106

   

logo fullsize

   

logo openeurope

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
od just
   

На сайті 6 гостей та відсутні користувачі

   

Архів новин і хроніки  

   

В Кодимі для старшокласників в суді провели день відкритих дверей

Деталі

kodyma sud dity 218 жовтня 2018 року для учнів 11 класу Кодимської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів працівники Кодимського бюро правової допомоги та Кодимського районного суду Одеської області провели спільний правоосвітницький захід «День відкритих дверей суду».

Мета заходу - підвищення обізнаності молоді про діяльність судових органів, формування у них поваги до права, укріплення довіри до судової влади, про систему безоплатної правової допомоги в Україні та з метою виховання правової культури.

Екскурсію провели начальник Кодимського бюро правової допомоги Андрій Спатерук, керівник апарату Кодимського районного суду Юлія Спатерук, консультант суду Людмила Кушнір та секретар судового засідання Валентина Вдовиченко.

Під час екскурсії діти оглянули канцелярію суду, дізналися про реєстрацію, рух документів, що надходять до суду, про порядок роботи з ними, порядок реєстрації справ різних категорій, видачу судових документів.

Старшокласники ознайомились з порядком проведення судових засідань та фіксуванням судового процесу за допомогою новітніх технологій.

kodyma sud dity 1

kodyma sud dity 2

kodyma sud dity 4

Під час екскурсії оглянули зали судового засідання, місця тимчасового утримання підозрюваних у вчиненні правопорушень.

Працівники суду розповіли про історію судочинства на Кодимщині, про сучасну роботу суду, про функції та завдання місцевих судів, судову реформу в Україні.

Начальник Кодимського бюро правової допомоги Андрій Спатерук ознайомив з системою безоплатної правової допомоги в Україні, можливістю її отримання в Кодимському бюро правової допомоги.

Він зазначив, що з січня 2018 року всі діти або їх законні представники мають право на отримання безоплатної вторинної правової допомоги.

Представник бюро розповів про всеукраїнський проект «Я МАЮ ПРАВО!», мета якого забезпечити українців інформацією про права, що гарантовані їм Конституцією і законами, навчити ці права реалізовувати та захищати, підвищити юридичну грамотність і викрити корупцію в держустановах.

За правовими консультаціями та роз'ясненнями можна звернутися до Кодимського бюро правової допомоги за адресою: м. Кодима, вул Соборна, 88, каб.13. Тел.: (04867) 2-15-12.

   
   

bannertomorrowslawyer

   

Конкурс адвокатів  

07.11.2018 konkurs adv

   

satrimala policiya

   

DNA 219x116

   

Digest banner

   
koord c
   

Ми у Facebook! Ми у Google+! Ми у You tube!

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

 


 

"Калькулятор" для розрахунку оплати послуг адвокатів


Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД у разі подання адвокатом акта надання БВПД з відповідними додатками починаючи з 5 липня 2018 року

 

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася починаючи з 1 січня 2018 року

 

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася до 1 січня 2018 рокуАкт надання БВПД з відповідними додатками, затверджених наказом Мін’юсту від 16 жовтня 2014 року № 1702/5 «Про затвердження форми акта надання безоплатної вторинної правової допомоги та додатків до нього» (у редакції наказу Мін’юсту від 23 липня 2018 року № 2424/5)»

 

Акт для казначейства

 

Договір по кримінальній справі


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів

 


Пам'ятка адвоката, який надає безоплатну правову допомогу затриманим особам

Пам'ятка адвоката (алгоритм)
   
© 2014 Одеський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua