mpk2

   

banner facebook-330x106

   

logo fullsize

   

День охорони праці в Україні  

1pracia

   

baner chesna pl

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
od just
   

На сайті 15 гостей та відсутні користувачі

   

Архів новин і хроніки  

   

В Ізмаїлі зі студентами обговорили проблеми гендерної нерівності та домашнього насильства

Деталі

gend ner 1Гендерна нерівність та домашнє насильство – актуальні проблеми для українського суспільства. Саме про них говорили в Ізмаїльському державному гуманітарному університеті 24 квітня 2019 року. Юридичний кейс складався з 2 модулів. У першому майбутні психологи та соціальні педагоги дізнавалися, що таке ґендерні стереотипи, у другому – про те, як запобігти домашньому насильству.

«Новий Закон України «Про запобігання та протидію домашньому насильству» дав чітке тлумачення поняттю «домашнє насильство». Це «діяння (дії або бездіяльність) фізичного, сексуального, психологічного або економічного насильства, що вчиняються в сім’ї чи в межах місця проживання або між родичами, або між колишнім чи теперішнім подружжям, або між іншими особами, які спільно проживають (проживали) однією сім’єю, але не перебувають (не перебували) у родинних відносинах чи у шлюбі між собою, незалежно від того, чи проживає (проживала) особа, яка вчинила домашнє насильство, у тому самому місці, що й постраждала особа, а також погрози вчинення таких діянь», - зазначила головний спеціаліст Ізмаїльського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Анастасія Каплієнко.

gend ner 1

Про види домашнього насильства, а також про проект «Я МАЮ ПРАВО!» розповіли студентській молоді держвиконавці Ізмаїльського міськрайонного відділу державної виконавчої служби ГТУЮ Станіслав Шкуринський і Денис Карабуля.

Старший дільничний офіцер поліції сектору превенції Ізмаїльського ЦВП, капітан поліції Анна Георгієва роз’яснила повноваження поліції у сфері запобігання та протидії домашньому насильству.

gend ner 3

gend ner 2

Детальну інформацію щодо протидії домашньому насильству (терміновий заборонний та обмежувальний припис) можна переглянути у буклеті системи безоплатної правової допомоги за посиланням: https://bit.ly/2GFUYFy

Студенти мали змогу поставити питання гостям та розв’язати практичні задачі щодо домашнього насильства. Молодь отримала контакти гарячих ліній та правової допомоги, куди можна звернутися у разі потреби. Зокрема, Ізмаїльський місцевий центр з надання БВПД знаходиться за адресою: м. Ізмаїл, пр-т Миру, 23, тел. (04841) 5 95 05, (04841) 5 95 09.

   
   

satrimala policiya

   

Digest banner

   
koord c
   

baner w

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

 


 

"Калькулятор" для розрахунку оплати послуг адвокатів


Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД у разі подання адвокатом акта надання БВПД з відповідними додатками починаючи з 5 липня 2018 року

 

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася починаючи з 1 січня 2018 року

 

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася до 1 січня 2018 рокуАкт надання БВПД з відповідними додатками, затверджених наказом Мін’юсту від 16 жовтня 2014 року № 1702/5 «Про затвердження форми акта надання безоплатної вторинної правової допомоги та додатків до нього» (у редакції наказу Мін’юсту від 23 липня 2018 року № 2424/5)»

 

Акт для казначейства

 

Договір по кримінальній справі


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів

 


Пам'ятка адвоката, який надає безоплатну правову допомогу затриманим особам

Пам'ятка адвоката (алгоритм)
   
© 2014 Одеський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua