mpk2

   

banner facebook-330x106

   

logo fullsize

   

День охорони праці в Україні  

1pracia

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
od just
   

На сайті 19 гостей та відсутні користувачі

   

Архів новин і хроніки  

   

В Ізмаїлі провели урок «Я МАЮ ПРАВО!»

Деталі

izm ymp 102 вересня 2019 року в ЗОШ № 10 фахівчиня системи безоплатної правової допомоги провела урок в межах правопросвітницького проекту «ЯМП!» на тему прав дитини. Спеціалістка розповіла учням про Конвенцію ООН про права дитини.

«40 прав дитини прописано у цьому міжнародному документі. Серед них: право на життя, право на ім’я, право на сім’ю, на турботу і піклування, право на освіту, право на безпечне довкілля, право на медичну допомогу, право на інформацію тощо», - зазначила вона.

Учні попрацювали із «Картою прав дитини», визначили правила поведінки, яких мають дотримуватися у суспільстві, отримали буклети «Твої права – твій захист» та «Паспорт дитини».

Спеціаліст Ізмаїльського міськрайонного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції в Одеській області Ірина Бирка розповіла дітям про протидію булінгу.

Гості акцентували увагу на тому, що діти мають право на безпеку та  на безоплатну правову допомогу.

izm ymp 2

Контакти найближчого центру правової допомоги можна дізнатися за телефоном єдиного контакт-центру 0 800 213 103.

В Ізмаїлі центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги знаходиться за адресою: пр-т Миру, 23, тел. (04841) 5-95-05, (04841) 5-95-09. 

   
   

satrimala policiya

   

BVPD Map-Banner

   

Digest banner

   
koord c
   

baner w

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

 


 

"Калькулятор" для розрахунку оплати послуг адвокатів


Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД у разі подання адвокатом акта надання БВПД з відповідними додатками починаючи з 5 липня 2018 року

 

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася починаючи з 1 січня 2018 року

 

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася до 1 січня 2018 рокуАкт надання БВПД з відповідними додатками, затверджених наказом Мін’юсту від 16 жовтня 2014 року № 1702/5 «Про затвердження форми акта надання безоплатної вторинної правової допомоги та додатків до нього» (у редакції наказу Мін’юсту від 23 липня 2018 року № 2424/5)»

 

Акт для казначейства

 

Договір по кримінальній справі


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів

 


Пам'ятка адвоката, який надає безоплатну правову допомогу затриманим особам

Пам'ятка адвоката (алгоритм)
   
© 2014 Одеський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua