1

   

mpk2

   

banner facebook-330x106

   

logo fullsize

   

logo openeurope

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
od just
   

На сайті 11 гостей та відсутні користувачі

   

Архів новин і хроніки  

   

В Ізмаїлі курсантам військово-морського ліцею розповіли про запобігання трудовій експлуатації

Деталі

kursanti 230 листопада 2018 року для учнів КЗ «Ізмаїльська спеціалізована школа-інтернат – військово-морський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою» Одеської обласної ради фахівці Ізмаїльського міського центру провели інтерактивну лекцію з протидії торгівлі людьми та запобіганню трудовій експлуатації.

Під час лекції були розглянуті основні форми та способи втягування людей у процес торгівлі людьми. Злочинці шукають все нові і нові методи вербування, але завжди це відбувається шляхом використання обману, шахрайства, шантажу, уразливого стану людини.

Анастасія Каплієнко звернула увагу курсантів на те, що метою торгівлі людьми завжди є експлуатація людини в будь-який спосіб – примусова праця, використання у домашньому господарстві і промисловому чи сільськогосподарському секторах, вилучення органів, сексуальна експлуатація, втягнення у злочинну діяльність чи жебракування.

Під час заходу слухачі розглянули міфи стосовно торгівлі людьми та переглянули кілька відеороликів, які розкривають проблему вербування працівників.

Присутні також отримали інформацію про основні засоби дій у випадку, коли людина опинилась в ситуації неправомірної експлуатації та дізналися, куди можна звернутися за безоплатною правовою допомогою.

kursanti 1

kursanti 2

kursanti 3

kursanti 4

Ізмаїльський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги працює за адресою: пр-т Миру, 23. Тел.: (04841) 59505, (04841) 59509.

   
   

bannertomorrowslawyer

   

Конкурс адвокатів  

07.11.2018 konkurs adv

   

satrimala policiya

   

DNA 219x116

   

Digest banner

   
koord c
   

Ми у Facebook! Ми у Google+! Ми у You tube!

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

 


 

"Калькулятор" для розрахунку оплати послуг адвокатів


Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД у разі подання адвокатом акта надання БВПД з відповідними додатками починаючи з 5 липня 2018 року

 

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася починаючи з 1 січня 2018 року

 

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася до 1 січня 2018 рокуАкт надання БВПД з відповідними додатками, затверджених наказом Мін’юсту від 16 жовтня 2014 року № 1702/5 «Про затвердження форми акта надання безоплатної вторинної правової допомоги та додатків до нього» (у редакції наказу Мін’юсту від 23 липня 2018 року № 2424/5)»

 

Акт для казначейства

 

Договір по кримінальній справі


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів

 


Пам'ятка адвоката, який надає безоплатну правову допомогу затриманим особам

Пам'ятка адвоката (алгоритм)
   
© 2014 Одеський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua