1

   

mpk2

   

banner facebook-330x106

   

logo fullsize

   

logo openeurope

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
od just
   

На сайті 16 гостей та відсутні користувачі

   

Архів новин і хроніки  

   

В Іванівському бюро правової допомоги захистили права дитини та допомогли стягнути з батьків аліменти на її утримання

Деталі

pochtar dytynaДо Іванівського бюро правової допомоги звернулась громадянка Л. Вона розповіла, що з травня 2012 року її син та невістка залишили свою маленьку доньку на її виховання. З тих пір батьки навіть не спілкуються з дитиною.

Протягом всіх 6 років вони не дбали як про її фізичний та психологічний розвиток, так і про матеріальне забезпечення.

З самого народження дитина потребувала особливої уваги не тільки з боку батьків, а й з боку медичних працівників, оскільки тяжко хворіє на ниркову хворобу.

Після чергової відмови у допомозі в лікуванні дівчинки, бабуся вирішила позбавити безвідповідальних батьків їхніх батьківських прав по відношенню до її онучки, але грошей на приватного адвоката як завжди не вистачало, адже всі заощадження йшли на лікування дитини.

Дізнавшись про роботу Іванівського бюро правової допомоги, клієнтка вирішила невідкладно звернутися до спеціалістів та захистити права своєї маленької онучки.

Завдяки зусиллям начальника бюро Вадима Почтаря та активної співпраці зі службою у справах дітей Іванівської РДА, було складено та подано до Іванівського районного суду Одеської області позовну заяву з усіма необхідними документами про позбавлення сина та невістку клієнтки батьківських прав.

В ході розгляду справи відбулось чотири засідання, та 5 вересня 2018 року Іванівський районний суд Одеської області виніс рішення, яким задовольнив усі вимоги та позбавив недобросовісних батьків батьківських прав, стягнув з них аліменти на утримання дитини у розмірі 1,500 тис. грн. щомісячно, а бабусю призначив опікуном дитини, яка і до того вважала її своєю справжньою матір’ю.

За правовим консультаціями та роз'ясненнями можна звернутися до Іванівського бюро правової допомоги за адресою: смт Іванівка, вул. Центральна, 93. Тел.: (04854) 2 00 55.

Єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги: 0-800-213-103.


   
   

bannertomorrowslawyer

   

Конкурс адвокатів  

07.11.2018 konkurs adv

   

satrimala policiya

   

DNA 219x116

   

Digest banner

   
koord c
   

Ми у Facebook! Ми у Google+! Ми у You tube!

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

 


 

"Калькулятор" для розрахунку оплати послуг адвокатів


Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД у разі подання адвокатом акта надання БВПД з відповідними додатками починаючи з 5 липня 2018 року

 

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася починаючи з 1 січня 2018 року

 

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася до 1 січня 2018 рокуАкт надання БВПД з відповідними додатками, затверджених наказом Мін’юсту від 16 жовтня 2014 року № 1702/5 «Про затвердження форми акта надання безоплатної вторинної правової допомоги та додатків до нього» (у редакції наказу Мін’юсту від 23 липня 2018 року № 2424/5)»

 

Акт для казначейства

 

Договір по кримінальній справі


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів

 


Пам'ятка адвоката, який надає безоплатну правову допомогу затриманим особам

Пам'ятка адвоката (алгоритм)
   
© 2014 Одеський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua