mpk2

   

banner facebook-330x106

   

logo fullsize

   

День охорони праці в Україні  

1pracia

   

baner chesna pl

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
od just
   

На сайті 42 гостей та відсутні користувачі

   

Архів новин і хроніки  

   

В Балті відкрили Літню академію прав дитини

Деталі

akad pr dyt 103 червня 2019 року Подільський місцевий центр розпочав набір слухачів за програмою “Літня академія прав дитини” на базі КЗ “Центр дитячої творчості” (м. Балта, вул. Любомирська, 242). На урочисте відкриття Академії були запрошені батьки з дітьми, а також партнери центру з числа представників пробації, юстиції, ювенальної превенції, закладів освіти, ОМС та ЗМІ.

«Мета функціонування Академії прав дитини - підвищення загального рівня правової культури дітей та формування у них поваги до права. Вона була створена для дітей різного віку, які бажають весело та в ігровій формі дізнатись про свої права та обов’язки», - зазначив директор Подільського місцевого центру Сергій Мерзляков.

В межах програми передбачені інтерактивно-розвиваючі вправи та правові квести для дітей, відеоекскурсії та покази, соціальні експерименти, розгляд правових ситуацій “в дії”, зустрічі з цікавими людьми, відвідування різних установ та організацій і багато іншого.

Після проходження курсу всі учні отримають сертифікати про закінчення Академії прав дитини та незабутні враження про проведені літні канікули.

akad pr dyt 1

За безоплатною правовою допомогою звертатись до Подільського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, що знаходиться за адресою: м. Подільськ, вул.Соборна 194-а. Тел: (04862) 3-07-34.

Балтське бюро правової допомоги: м.Балта, вул. 30 років Перемоги, 24. Тел.: (04866) 2-20-02.

Єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги: 0-800-213-103.

 

   
   

satrimala policiya

   

BVPD Map-Banner

   

Digest banner

   
koord c
   

baner w

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

 


 

"Калькулятор" для розрахунку оплати послуг адвокатів


Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД у разі подання адвокатом акта надання БВПД з відповідними додатками починаючи з 5 липня 2018 року

 

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася починаючи з 1 січня 2018 року

 

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася до 1 січня 2018 рокуАкт надання БВПД з відповідними додатками, затверджених наказом Мін’юсту від 16 жовтня 2014 року № 1702/5 «Про затвердження форми акта надання безоплатної вторинної правової допомоги та додатків до нього» (у редакції наказу Мін’юсту від 23 липня 2018 року № 2424/5)»

 

Акт для казначейства

 

Договір по кримінальній справі


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів

 


Пам'ятка адвоката, який надає безоплатну правову допомогу затриманим особам

Пам'ятка адвоката (алгоритм)
   
© 2014 Одеський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua