1

   

mpk2

   

banner facebook-330x106

   

logo fullsize

   

logo openeurope

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
od just
   

На сайті 38 гостей та відсутні користувачі

   

Архів новин і хроніки  

   

Учнів Арцизького аграрного професійного ліцею ознайомили з Загальною декларацією прав людини

Деталі

savol 105 грудня 2018 року з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини (10 грудня 1948 року) фахівчиня Арцизького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги провела урок для учнів аграрного професійного ліцею «Права людини».

Мета уроку - поглибити та розширити знання учнів про права людини та громадянина, а також ознайомити із Загальною декларацією прав людини, яка визначила основні міжнародно - правові стандарти прав людини.

В ході уроку разом з учнями обговорили питання, що стосуються основних прав і свобод людини і громадянина, а саме: які права найчастіше порушуються, в чому різниця між правами та обов’язками, чим відрізняються права людини від прав громадянина, де записані права та свободи громадян України та інші. Учні активно висловлювали свої думки та дискутували.

Наприкінці уроку спеціаліст Центру розповіла про правопросвітницький проект Міністерства юстиції України "Я МАЮ ПРАВО!", основною метою якого є підвищення рівня правової культури й правової свідомості громадян.

savol 1

savol 2

Для отримання консультацій чи роз’яснень з правових питань можна звертатися до Арцизького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги:  м. Арциз, вул. Будівельників, 15б. Телефон: 048 45 3 14 34, 097 123 15 63.

Довідково

У 1945 р. було створено найбільшу і найвпливовішу міжнародну  організацію – Організацію Об’єднаних Націй (ООН), однією з держав-засновників якої була Україна (на той час УРСР). Серед перших документів, які розробила ООН, був спеціальний документ, присвячений правам людини, який 10 грудня 1948 року на своєму засіданні в Парижі прийняла Генеральна Асамблея ООН. Це була Загальна декларація прав людини.

Прийняття Загальної декларації — це важливе міжнародне святкування, яке щорічно відзначається 10 грудня, та називається Днем прав людини або Міжнародним днем прав людини.

Загальна декларація прав людини складається з преамбули  та 30 статтей, що містять основні права та свободи  людини, які можна розділити на громадянські, політичні, економічні, громадянські, соціальні та культурні.

   
   

bannertomorrowslawyer

   

Конкурс адвокатів  

07.11.2018 konkurs adv

   

satrimala policiya

   

DNA 219x116

   

Digest banner

   
koord c
   

Ми у Facebook! Ми у Google+! Ми у You tube!

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

 


 

"Калькулятор" для розрахунку оплати послуг адвокатів


Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД у разі подання адвокатом акта надання БВПД з відповідними додатками починаючи з 5 липня 2018 року

 

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася починаючи з 1 січня 2018 року

 

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася до 1 січня 2018 рокуАкт надання БВПД з відповідними додатками, затверджених наказом Мін’юсту від 16 жовтня 2014 року № 1702/5 «Про затвердження форми акта надання безоплатної вторинної правової допомоги та додатків до нього» (у редакції наказу Мін’юсту від 23 липня 2018 року № 2424/5)»

 

Акт для казначейства

 

Договір по кримінальній справі


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів

 


Пам'ятка адвоката, який надає безоплатну правову допомогу затриманим особам

Пам'ятка адвоката (алгоритм)
   
© 2014 Одеський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua