1

   

mpk2

   

banner facebook-330x106

   

logo fullsize

   

logo openeurope

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
od just
   

На сайті 20 гостей та відсутні користувачі

   

Архів новин і хроніки  

   

У Захарівському бюро правової клієнту допомоги оформити право власності на землю

Деталі

KulikДо Захарівського бюро правової допомоги звернувся громадянин К.

В розмові з начальником бюро – Мариною Кулік - клієнт повідомив, що опинився в складній ситуації. Нещодавно він втратив матір, а нотаріус, до якого він звернувся, щоби оформити спадщину, відмовив йому у вчиненні нотаріальних дій. Підставою для відмови стало те, що йому у спадок дісталася земельна ділянка, але оригіналу сертифікату на неї клієнт надати не зміг, в наявності була лише копія.

Нажаль, це типова ситуація для жителів Захарівки, адже багато хто стикається з тим, що не може знайти оригінали правовстановлюючих документів або ж оригінали були пошкоджені, зіпсовані або втрачені, та немає можливості отримати дублікати. В даному випадку єдиним виходом із ситуації є звернення до суду із позовом про визнання права власності в порядку спадкування.

Тому, з метою захисту прав та інтересів клієнта Марина Кулік, дослідивши матеріали справи підготувала подала до Фрунзівського районного суду позовну заяву про визнання 1/4 частини права на земельну частку (пай) в порядку спадкування за законом.

 

Розглянувши позов та додані матеріали до справи в 4 судових засіданнях, 22 січня 2018 року Фрунзівський районний суд Одеської області задовольнив в повному обсязі позовні вимоги, а саме, визнав за клієнтом бюро гр. К. право на 1/4 частину земельної частки (паю) у порядку спадкування за законом після померлої матері.

Так, завдяки професійним діям начальника бюро громадянин К. зміг оформити право власності на свою частку спадщини та розпоряджатися землею на власний розсуд.

За правовими консультаціями та роз'ясненнями можна звертатися до Захарівського бюро правової допомоги за адресою: смт Захарівка, вул. 1-го Травня, 49. Тел.: (04860) 9-44-30.

   
   

bannertomorrowslawyer

   

Конкурс адвокатів  

07.11.2018 konkurs adv

   

satrimala policiya

   

DNA 219x116

   

Digest banner

   
koord c
   

Ми у Facebook! Ми у Google+! Ми у You tube!

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

 


 

"Калькулятор" для розрахунку оплати послуг адвокатів


Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД у разі подання адвокатом акта надання БВПД з відповідними додатками починаючи з 5 липня 2018 року

 

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася починаючи з 1 січня 2018 року

 

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася до 1 січня 2018 рокуАкт надання БВПД з відповідними додатками, затверджених наказом Мін’юсту від 16 жовтня 2014 року № 1702/5 «Про затвердження форми акта надання безоплатної вторинної правової допомоги та додатків до нього» (у редакції наказу Мін’юсту від 23 липня 2018 року № 2424/5)»

 

Акт для казначейства

 

Договір по кримінальній справі


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів

 


Пам'ятка адвоката, який надає безоплатну правову допомогу затриманим особам

Пам'ятка адвоката (алгоритм)
   
© 2014 Одеський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua