mpk2

   

banner facebook-330x106

   

logo fullsize

   

День охорони праці в Україні  

1pracia

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
od just
   

На сайті 20 гостей та відсутні користувачі

   

Архів новин і хроніки  

   

У Вільшанській школі провели годину права

Деталі

vil sk pod 2Про прояви булінгу, відповідальність за цькування, приклади  судових рішень за такі діяння, а також щодо реалізації проекту “Відповідальне батьківство” йшлося під час зустрічі представника Савранського бюро правової допомоги з учнями та вчителями Вільшанського НВК І-ІІ ступенів, яка відбулась 09 квітня 2019 року.

Головний спеціаліст Савранського бюро правової допомоги Олег Кравчук надав визначення поняттю шкільний булінг, його типовим ознакам, навів соціальну структуру булінгу і наголосив, що булінг - не розвага, через таке знущання можуть настати негативні наслідки, в тому числі і психічні травми, які неминуче позначаються на подальшому житті жертви. Фахівець порекомендував дітям як себе поводити і куди звертатись в разі проявів насильства в школі, на вулиці, чи в сім'ї.

Він навів приклади судової практики винесених рішень по булінгу, звернув увагу дітей на відповідальність за прояви зазначеного правопорушення, зазначивши вік та хто несе відповідальність.

vil sk pod 2


Порушення

Вік

Хто несе відповідальність

Розмір штрафу

Громадські роботи

Булінг дітьми

До 14

Батьки

850-1700 або

20-40 годин

 

14-16

Батьки

850-1700 або

20-40 годин

 

Понад 16

Діти

850-1700 або

42 години

Булінг дорослими

Понад 16

особисто

850-1700 або

42 години

Повторний або груповий булінг

14-16

Батьки

1700-3400 або

40-60 годин

 

Понад 16

Особисто

1700-3400 або

40-60 годин

Приховування булінгу

Керівництво закладу

 

850-1700 або

Виправні роботи до 1 місяця з відрахуванням 20% заробітку

Представник бюро зустрівся з представниками педагогічного колективу загальноосвітнього закладу, де в рамках реалізації правопросвітницького проекту "Відповідальне батьківство" розповів про можливість отримання податкової знижки на розвиток дитини — за оплату за навчання не тільки у вищих навчальних закладах, а й дошкільної та позашкільної освіти.

Додатково, в рамках правопросвітницької кампанії «Я маю право голосу!», обговорили питання щодо реалізації своїх виборчих прав: необхідність повторного звернення до органу ведення Державного реєстру виборців з заявою про тимчасову зміну місця голосування без зміни виборчої адреси та як діяти у разі виявлення помилки у імені чи прізвищі у списках реєстрів виборців.

vil sk pod 1

Правову допомогу можливо отримати у Савранському бюро правової допомоги: смт Саврань, вул. Соборна, 9, каб.15. Тел.: (04865) 3-31-03

Єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги: 0-800-213-103

   
   

satrimala policiya

   

BVPD Map-Banner

   

Digest banner

   
koord c
   

baner w

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

 


 

"Калькулятор" для розрахунку оплати послуг адвокатів


Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД у разі подання адвокатом акта надання БВПД з відповідними додатками починаючи з 5 липня 2018 року

 

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася починаючи з 1 січня 2018 року

 

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася до 1 січня 2018 рокуАкт надання БВПД з відповідними додатками, затверджених наказом Мін’юсту від 16 жовтня 2014 року № 1702/5 «Про затвердження форми акта надання безоплатної вторинної правової допомоги та додатків до нього» (у редакції наказу Мін’юсту від 23 липня 2018 року № 2424/5)»

 

Акт для казначейства

 

Договір по кримінальній справі


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів

 


Пам'ятка адвоката, який надає безоплатну правову допомогу затриманим особам

Пам'ятка адвоката (алгоритм)
   
© 2014 Одеський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua