1

   

mpk2

   

banner facebook-330x106

   

logo fullsize

   

logo openeurope

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
od just
   

На сайті 15 гостей та відсутні користувачі

   

Архів новин і хроніки  

   

У відділах поліції та ізоляторах тимчасового тримання затриманих інформуватимуть про право на безоплатну правову допомогу

Деталі

policiya plakati 9Затримала поліція – негайно вимагай адвоката! Його участь гарантує держава. Не маєш власного адвоката? Вимагай адвоката за рахунок держави. Підписуючи документи, маєш право на пораду адвоката.

Плакати і наліпки з інформацією про права осіб на захист та безоплатну вторинну правову допомогу розміщені у в приміщеннях органів поліції в Одеській області та службових автомобілях Управління поліції охорони Одеської області.

Протягом жовтня представниця Регіонального центру Альбіна Гаврильчик спільно з представником Управління забезпечення прав людини Іваном Рожкованом здійснили перевірку розміщення друкованої продукції в приміщеннях органів поліції в Одеській області на виконання наказу Міністерства юстиції України та Міністерства внутрішніх справ від 20 лютого 2018 року №433/5/133 «Про затвердження Порядку розміщення друкованої продукції з інформацією про права осіб на захист та безоплатну вторинну правову допомогу в органах і підрозділах Національної поліції України».

Зазначеним Порядком визначено механізм розміщення в органах і підрозділах поліції, зокрема у приміщеннях чергових частин, кабінетах слідчих, оперативних працівників, кімнатах для затримання та доставлених чергових частин, салонах службових автомобілів, слідчих ізоляторах тощо, друкованої продукції (плакатів та наліпок) з інформацією про права осіб на захист та безоплатну вторинну правову допомогу.

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Одеській області працює за адресою: м. Одеса, вул. Льва Толстого, 6. 

Цілодобово функціонує єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги – 0 800 213 103. Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів в межах України безкоштовні.

policiya plakati 1

policiya plakati 2

policiya plakati 3

policiya plakati 4

policiya plakati 5

policiya plakati 6

policiya plakati 7\

policiya plakati 8

policiya plakati 9

policiya plakati 10

policiya plakati 11

policiya plakati 12

policiya plakati 13

 

   
   

bannertomorrowslawyer

   

Конкурс адвокатів  

07.11.2018 konkurs adv

   

satrimala policiya

   

DNA 219x116

   

Digest banner

   
koord c
   

Ми у Facebook! Ми у Google+! Ми у You tube!

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

 


 

"Калькулятор" для розрахунку оплати послуг адвокатів


Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД у разі подання адвокатом акта надання БВПД з відповідними додатками починаючи з 5 липня 2018 року

 

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася починаючи з 1 січня 2018 року

 

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася до 1 січня 2018 рокуАкт надання БВПД з відповідними додатками, затверджених наказом Мін’юсту від 16 жовтня 2014 року № 1702/5 «Про затвердження форми акта надання безоплатної вторинної правової допомоги та додатків до нього» (у редакції наказу Мін’юсту від 23 липня 2018 року № 2424/5)»

 

Акт для казначейства

 

Договір по кримінальній справі


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів

 


Пам'ятка адвоката, який надає безоплатну правову допомогу затриманим особам

Пам'ятка адвоката (алгоритм)
   
© 2014 Одеський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua