mpk2

   

banner facebook-330x106

   

logo fullsize

   

День охорони праці в Україні  

1pracia

   

baner chesna pl

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
od just
   

На сайті 18 гостей та відсутні користувачі

   

Архів новин і хроніки  

   

У Татарбунарах відбулося виїзне засідання працівників системи безоплатної правової допомоги в Одеській області

Деталі

vyyis sasid tatarb 603 жовтня 2019 року у медіацентрі Татарбунарської районної бібліотеки керівництво Регіонального центру провело виїзну робочу нараду з працівниками системи БПД Одеської області.

Керівниця Регіонального центру Світлана Клішина провела презентацію кращих і успішних практик діяльності у роботі місцевих центрів з надання БВПД, досягнення спільних позиції у вирішенні окремих питань, та говорила про застосування єдиного підходу у роботі, а також про плановий розвиток системи безоплатної правової допомоги.

«Система безоплатної правової допомоги – це орієнтована на громадян інституціональна структура. Одним із завдань Програми діяльності Кабінету Міністрів України є юридичний захист для людини, яка опинилась у складній життєвій ситуації. Тому маємо реагувати на системні правові проблеми та забезпечувати якісні, доступні та зручні сервіси безоплатної правової допомоги", – підкреслила директорка центру.

Начальник відділу забезпечення якості правової допомоги та підвищення кваліфікації її надавачів Олександр Мхітарян обговорив з фахівцями центрів проблемні питання, з якими штатні юристи стикаються при здійсненні представництва інтересів клієнтів в судах, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, перед іншими особами.

На засіданні обговорювалися фінансові питання, а також дотримання норм Правил етичної поведінки працівників системи БПД під час виконання своїх посадових обов’язків.

vyyis sasid tatarb 7

vyyis sasid tatarb 1

vyyis sasid tatarb 9

vyyis sasid tatarb 8

На запрошення Громадського центру правосуддя у м.Татарбунари керівники центрів з надання БПД завітали до офісу партнерів, де познайомилися з історію створення та організацією роботи установи.

Керівник Громадського центру правосуддя Леонід Семененко розповів про результати активної співпраці з системою БПД, ціль якої – розширення доступу місцевих мешканців до правосуддя, отримання правової допомоги й альтернативного вирішення спорів, підвищенню обізнаності щодо судочинства.

У Татарбунарському районі функціонує бюро правової допомоги (вул. В.Тура, 48), яке є відокремленим відділом Арцизького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Загалом партнерами було проведено 53 заходи для громадян правоосвітнього характеру, надано 45 консультацій з правових питань.

vyyis sasid tatarb 6

vyyis sasid tatarb 2

vyyis sasid tatarb 3

   
   

satrimala policiya

   

BVPD Map-Banner

   

Digest banner

   
koord c
   

baner w

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

 


 

"Калькулятор" для розрахунку оплати послуг адвокатів


Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД у разі подання адвокатом акта надання БВПД з відповідними додатками починаючи з 5 липня 2018 року

 

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася починаючи з 1 січня 2018 року

 

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася до 1 січня 2018 рокуАкт надання БВПД з відповідними додатками, затверджених наказом Мін’юсту від 16 жовтня 2014 року № 1702/5 «Про затвердження форми акта надання безоплатної вторинної правової допомоги та додатків до нього» (у редакції наказу Мін’юсту від 23 липня 2018 року № 2424/5)»

 

Акт для казначейства

 

Договір по кримінальній справі


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів

 


Пам'ятка адвоката, який надає безоплатну правову допомогу затриманим особам

Пам'ятка адвоката (алгоритм)
   
© 2014 Одеський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua