mpk2

   

banner facebook-330x106

   

logo fullsize

   

День охорони праці в Україні  

1pracia

   

baner chesna pl

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
od just
   

На сайті 15 гостей та відсутні користувачі

   

Архів новин і хроніки  

   

У Татарбунарах представники системи безоплатної правової допомоги з дітьми обговорили тему булінгу

Деталі

buling tatarb 3Головний спеціаліст Татарбунарського бюро правової допомоги Інга Дмитрієва в КП "ДОЗ "Зорька" Татарбунарського району провела правопросвітній захід на тему "СТОП БУЛІНГ!" для дітей, які відпочивають в ДОЗ, вихователей та керівного складу.

Всього у заході взяло участь близько 250 дітей та 40 дорослих. Захід проведено спільно з представниками партнерських організацій - Татарбунарського офісу Мережі правового розвитку Катериною Кирган-Мангул та Громадського центру правосуддя Леонідом Семененко.

buling tatarb 1

buling tatarb 2

Булінг – це не лише моральне, а інколи фізичне пригноблення слабшого.

Уже сьогодні виділяють чотири його різновиди:

  • вербальний (словесний);
  • фізичний;
  • соціальний;
  • кібербулінг

Діти різні за своїм характером, багато хто чутливий і досить близько сприймає слова до серця.

На жаль, такі школярі найчастіше стають жертвами цькування. Знущання над ними приносить задоволення агресору, особливо він щасливий, коли зміг довести до сліз.

Як розпізнати жертву булінгу?

Дитина замикається в собі, плаче без пояснень, втрачає апетит, не цікавиться звичайними для неї речами, стає флегматичною. Якщо насилля тривале, то значно віддаляється від родини, часто гуляє наодинці, з'являється агресія. У разі відвертої розмови може відкритися, розказати про образу і запитати, чи то є правдою, що про нього сказали.

Жертви булінгу переживають важкі емоції – почуття приниження і сором, страх, розпач і злість. Булінг вкрай негативно впливає на соціалізацію дитини.

Хуліганство важко сприймається у будь-якому віці, а особливо у дитячому чи підлітковому. Перше, що можна зробити для своєї дитини – дати зрозуміти, що її проблеми хвилюють вас. Не залишайте її наодинці з ситуацією, адже це шлях до деформації особистості.

Важливо, аби підліток розповів про те, що коїться у школі, а з отриманої інформації необхідно робити висновки. Контролюйте ситуацію, аби вчасно втрутитися в її перебіг. Якщо ці суперечки не просто дитячі негаразди, а дійсно булінг, звертайтесь до класного керівника та шкільного психолога.

Насилля вимагає негайного втручання батьків!

Не будьте байдужими до проблем своєї дитини, їй дуже потрібна ваша підтримка.

buling tatarb 3

buling tatarb 4

buling tatarb 6

Для отримання консультацій або додаткової інформації з правових питань, можна звернутися до Татарбунарського бюро правової допомоги за адресою: м. Татарбунари, вул. В.Тура, 48. Контактний телефон: (04844) 3-18-46.

   
   

satrimala policiya

   

BVPD Map-Banner

   

Digest banner

   
koord c
   

baner w

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

 


 

"Калькулятор" для розрахунку оплати послуг адвокатів


Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД у разі подання адвокатом акта надання БВПД з відповідними додатками починаючи з 5 липня 2018 року

 

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася починаючи з 1 січня 2018 року

 

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася до 1 січня 2018 рокуАкт надання БВПД з відповідними додатками, затверджених наказом Мін’юсту від 16 жовтня 2014 року № 1702/5 «Про затвердження форми акта надання безоплатної вторинної правової допомоги та додатків до нього» (у редакції наказу Мін’юсту від 23 липня 2018 року № 2424/5)»

 

Акт для казначейства

 

Договір по кримінальній справі


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів

 


Пам'ятка адвоката, який надає безоплатну правову допомогу затриманим особам

Пам'ятка адвоката (алгоритм)
   
© 2014 Одеський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua