mpk2

   

banner facebook-330x106

   

logo fullsize

   

День охорони праці в Україні  

1pracia

   

baner chesna pl

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
od just
   

На сайті 16 гостей та відсутні користувачі

   

Архів новин і хроніки  

   

У системі БПД відкрито перший кабінет медіації

Деталі

29.05 med2Відтепер вирішити сімейні та спадкові спори можна за допомогою медіатора на базі Одеського місцевого центру з надання БВПД. Врегулювати конфлікт альтернативним судовому способом на безоплатній основі стало можливим у межах проекту «Забезпечення доступу вразливих груп населення до медіації у сімейних та спадкових спорах». Він реалізується правовим клубом PRAVOKATOR.Одеса у партнерстві з громадською спілкою «Українська академія медіації» за підтримки українсько-канадського проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні».

Фахівці місцевих центрів з надання БВПД кваліфіковано пропонуватимуть клієнтам вирішувати спір або конфлікт за допомогою медіації, використовуючи покроковий алгоритм під час консультування.

«Одеса стала першим в Україні містом, де наші клієнти можуть скористатись послугами медіаторів на безоплатній основі. Такий спосіб вирішення конфлікту зберігає час та кошти клієнтів. У разі успішної реалізації проекту це дасть змогу економити бюджетні кошти на оплату послуг адвокатів та зменшить кількість справ, що передаватимуться до суду», – зазначила директорка Одеського місцевого центру з надання БВПД Алла Перетятко.

Сімейні та спадкові питання знаходяться в п´ятірці найпоширеніших категорій звернень клієнтів системи БПД. Минулого року надійшло понад 104 тис. звернень із сімейних питань (16,7% від загальної кількості) та понад 60 тис. зі спадкових (9,7 %), тоді як кількість вирішених з них спорів між сторонами за допомогою медіації становить одиниці. Водночас показовим є досвід США та Канади, де близько 80% всіх спорів вирішується за допомогою медіації без звернення до суду.

29.05 med3

«Медіація – це один з видів альтернативного вирішення спорів за допомогою посередника, за результатами якого сторони самостійно знаходять взаємовигідне рішення з урахуванням своїх реальних інтересів та потреб. Тому відкриття такого «простору без конфліктів» також має на меті популяризацію медіації», – підкреслила очільниця громадської спілки «Українська академія медіації» Луіза Романадзе.

29.05 med5

У квітні цього року працівники місцевих центрів з надання БВПД Вінницької, Львівської, Миколаївської, Одеської та Херсонської областей вчились ідентифікувати медіабельність сімейних та спадкових спорів, а також кваліфіковано пропонувати клієнтам вирішити спір за допомогою медіації. До навчання також долучились і фахівці місцевих центрів у Сумах та Вінниці, які наразі, окрім правової допомоги, спеціалізуються на організації комплексної допомоги вразливим категоріям населення з питань сімейних та родинних відносин, зокрема організації надання медичних, соціальних послуг, психологічної та гуманітарної допомоги.

Для навчання фахівців системи БПД були залучені практикуючі сімейні медіатори Української академії медіації та ГО «Ліга медіаторів України» Наталя Крестовська та Анна Зубачова.

Кабінет медіації працює на базі Одеського місцевого центру з надання БВПД за адресою: вул. Богдана Хмельницького, 98.


   
   

satrimala policiya

   

BVPD Map-Banner

   

Digest banner

   
koord c
   

baner w

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

 


 

"Калькулятор" для розрахунку оплати послуг адвокатів


Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД у разі подання адвокатом акта надання БВПД з відповідними додатками починаючи з 5 липня 2018 року

 

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася починаючи з 1 січня 2018 року

 

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася до 1 січня 2018 рокуАкт надання БВПД з відповідними додатками, затверджених наказом Мін’юсту від 16 жовтня 2014 року № 1702/5 «Про затвердження форми акта надання безоплатної вторинної правової допомоги та додатків до нього» (у редакції наказу Мін’юсту від 23 липня 2018 року № 2424/5)»

 

Акт для казначейства

 

Договір по кримінальній справі


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів

 


Пам'ятка адвоката, який надає безоплатну правову допомогу затриманим особам

Пам'ятка адвоката (алгоритм)
   
© 2014 Одеський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua