1

   

mpk2

   

banner facebook-330x106

   

logo fullsize

   

logo openeurope

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
od just
   

На сайті 18 гостей та відсутні користувачі

   

Архів новин і хроніки  

   

У Сараті запрацював дистанційний пункт консультування для військовослужбовців

Деталі

dkp sarata 1Фахівець Саратського бюро правової допомоги, яке є відокремленим відділом Арцизького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, кожного останнього четверга місяця з 10:00 до 12:00 год., у приміщенні Військової частини А2611, проводить консультування з правових питань військовослужбовців ЗСУ та членів їх сімей.

Адреса дистанційного пункту консультування: смт Сарата, вул. Крістіана Вернера, 83 в.

Для отримання консультацій чи роз'яснень з правових питань можна також звертатися до Саратського бюро правової допомоги за адресою: смт. Сарата, вул. Чкалова, 2 (другий поверх). Контактний телефон: (04848) 2-31-50.

Нагадаємо, що завдяки внесеним змінам до Закону України «Про безоплатну правову допомогу», які вступили в дію з 5 січня 2017 року, право на безоплатну вторинну правову допомогу (представництво інтересів у судах, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, перед іншими особами; складення документів процесуального характеру), отримали й особи, які лише претендують на отримання статусу особи, на яку поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».

Крім того, така допомога учасникам бойових дій та іншим особам, на яких поширюється дія зазначеного Закону, надається не лише з питань їх соціального захисту, як це було раніше, а з будь-яких питань.

Найчастіше ветерани війни звертаються до місцевих центрів з проблемних питань щодо їх соціального забезпечення та соціального захисту членів їх сімей, питань у сфері адміністративного права, сімейного, земельного, трудового права, житлового та договірного права.

   
   

bannertomorrowslawyer

   

Конкурс адвокатів  

07.11.2018 konkurs adv

   

satrimala policiya

   

DNA 219x116

   

Digest banner

   
koord c
   

Ми у Facebook! Ми у Google+! Ми у You tube!

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

 


 

"Калькулятор" для розрахунку оплати послуг адвокатів


Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД у разі подання адвокатом акта надання БВПД з відповідними додатками починаючи з 5 липня 2018 року

 

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася починаючи з 1 січня 2018 року

 

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася до 1 січня 2018 рокуАкт надання БВПД з відповідними додатками, затверджених наказом Мін’юсту від 16 жовтня 2014 року № 1702/5 «Про затвердження форми акта надання безоплатної вторинної правової допомоги та додатків до нього» (у редакції наказу Мін’юсту від 23 липня 2018 року № 2424/5)»

 

Акт для казначейства

 

Договір по кримінальній справі


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів

 


Пам'ятка адвоката, який надає безоплатну правову допомогу затриманим особам

Пам'ятка адвоката (алгоритм)
   
© 2014 Одеський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua