1

   

mpk2

   

banner facebook-330x106

   

logo fullsize

   

День охорони праці в Україні  

1pracia

   

logo openeurope

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
od just
   

На сайті 8 гостей та відсутні користувачі

   

Архів новин і хроніки  

   

У Подільську фахівці центрів безоплатної правової допомоги взяли участь у навчальному тренінгу з захисту виборчих прав

Деталі

trening izb pr pod 1606 березня 2019 року в медіа-центрі Куяльницької ЦБС Подільського району відбувся навчальний тренінг з виборчих прав та їх захисту для працівників системи безоплатної правової допомоги і адвокатів, які надають безоплатну правову допомогу.

Участь в тренінгу, організованому Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Одеській області, взяли представники Подільського і Роздільнянського місцевих центрів з надання БВПД та адвокати.

Модераторами заходу виступили начальник відділу забезпечення якості правової допомоги та підвищення кваліфікації її надавачів Олександр Мхітарян, громадський омбудсмен із захисту виборчих прав ВГО «Громадянська мережа «ОПОРА» в Одеській області Максим Теплицький, начальник відділу правопросвітництва та взаємодії з суб'єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Третього одеського місцевого центру Валерія Цап.

Спікери знайомили учасників заходу з законодавством України стосовно прав виборців та правових наслідків, які настають у випадку їх порушення, а також щодо порядку надання правничої допомоги виборцям, права яких порушені під час виборів Президента. Обговорили алгоритм дій працівника місцевого центру при звернення осіб, в тому числі і внутрішньо переміщених, щодо порушення виборчого права. Детально розглянули питання щодо відповідальності за порушення виборчого процесу — адміністративну та кримінальну.

Начальник відділу забезпечення якості правової допомоги та підвищення кваліфікації її надавачів Регіонального центру Олександр Мхітарян розповів учасникам заходу про права виборців та необхідність тісної взаємодії фахівців та адвокатів системи безоплатної правової допомоги задля усунення порушень виборчих прав громадян у день проведення виборів.

Громадський омбудсмен із захисту виборчих прав ВГО «Громадянська мережа «ОПОРА» Максим Теплицький навів приклади порушень, які трапляються під час виборчого процесу (перешкоджання здійсненню виборчого права, фальсифікація виборчих документів, підсумків голосування, порушення таємниці голосування, незаконна агітація, спроба підкупу, тощо).

На завершення учасники тренінгу вирішували практичні вправи з захисту порушених виборчих прав.

trening izb pr pod 1

trening izb pr pod 18

trening izb pr pod 5

trening izb pr pod 6

trening izb pr pod 8

trening izb pr pod 4

trening izb pr pod 9

trening izb pr pod 10

trening izb pr pod 11

trening izb pr pod 12

trening izb pr pod 13

trening izb pr pod 14

trening izb pr pod 15

 

 

trening izb pr pod 20

trening izb pr pod 17


   
   

satrimala policiya

   

DNA 219x116

   

Digest banner

   
koord c
   

baner w

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

 


 

"Калькулятор" для розрахунку оплати послуг адвокатів


Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД у разі подання адвокатом акта надання БВПД з відповідними додатками починаючи з 5 липня 2018 року

 

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася починаючи з 1 січня 2018 року

 

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася до 1 січня 2018 рокуАкт надання БВПД з відповідними додатками, затверджених наказом Мін’юсту від 16 жовтня 2014 року № 1702/5 «Про затвердження форми акта надання безоплатної вторинної правової допомоги та додатків до нього» (у редакції наказу Мін’юсту від 23 липня 2018 року № 2424/5)»

 

Акт для казначейства

 

Договір по кримінальній справі


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів

 


Пам'ятка адвоката, який надає безоплатну правову допомогу затриманим особам

Пам'ятка адвоката (алгоритм)
   
© 2014 Одеський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua