1

   

mpk2

   

banner facebook-330x106

   

logo fullsize

   

День охорони праці в Україні  

1pracia

   

logo openeurope

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
od just
   

На сайті 11 гостей та відсутні користувачі

   

Архів новин і хроніки  

   

У м. Татарбунари відбувся навчальний тренінг з виборчих прав та їх захисту

Деталі

tr artz 101 березня 2019 року, у приміщенні медіа-центру Татарбунарської центральної районної бібліотеки, представники Регіонального центру та ВГО «ОПОРА» провели навчальний тренінг для працівників безоплатної правової допомоги та адвокатів, які співпрацюють з системою БПД.

Метою заходу було отримання знань фахівцями центрів з надання БВПД, які приймають первинні звернення громадян, про механізми захисту порушених виборчих прав, а також формування орієнтирів для адвокатів в основних питаннях притягнення до адміністративної та кримінальної відповідальності під час захисту виборчих прав.

Спікерами на тренінгу виступили громадський омбудсмен із захисту виборчих прав ВГО «Громадянська мережа «ОПОРА» Максим Теплицький та начальник відділу забезпечення якості правової допомоги та підвищення кваліфікації її надавачів Регіонального центру Олександр Мхітарян.

tr artz 4

tr artz 3

Учасниками навчального заходу стали працівники Арцизького та Ізмаїльського місцевих центрів з надання безоплатної правової допомоги, а також партнери центрів, зокрема, адвокати та представники Татарбунарського офісу Мережі правового розвитку.

Присутні ознайомилися з правами виборців та правовими наслідками, які настають у випадку їх порушення, а також з алгоритмом дій працівника місцевого центру при зверненні осіб (у т.ч. внутрішньо переміщених осіб) щодо порушення виборчого права.

Тренінг також охоплював теми адміністративної та кримінальної відповідальності за порушення виборчого законодавства.

Учасники заходу вирішували практичні вправи та вчилися правильно реагувати на можливі звернення громадян у центри щодо порушення їх виборчого права.

artzys vib 1

artzys vib 2

Нагадаємо: з огляду на необхідність забезпечення реалізації та захисту виборчих прав громадян України, 30 та 31 березня 2019 року робота центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги буде організована у черговому режимі – з 09:00 до 17:00.

   
   

satrimala policiya

   

DNA 219x116

   

Digest banner

   
koord c
   

baner w

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

 


 

"Калькулятор" для розрахунку оплати послуг адвокатів


Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД у разі подання адвокатом акта надання БВПД з відповідними додатками починаючи з 5 липня 2018 року

 

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася починаючи з 1 січня 2018 року

 

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася до 1 січня 2018 рокуАкт надання БВПД з відповідними додатками, затверджених наказом Мін’юсту від 16 жовтня 2014 року № 1702/5 «Про затвердження форми акта надання безоплатної вторинної правової допомоги та додатків до нього» (у редакції наказу Мін’юсту від 23 липня 2018 року № 2424/5)»

 

Акт для казначейства

 

Договір по кримінальній справі


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів

 


Пам'ятка адвоката, який надає безоплатну правову допомогу затриманим особам

Пам'ятка адвоката (алгоритм)
   
© 2014 Одеський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua