mpk2

   

banner facebook-330x106

   

logo fullsize

   

День охорони праці в Україні  

1pracia

   

baner chesna pl

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
od just
   

На сайті 16 гостей та відсутні користувачі

   

Архів новин і хроніки  

   

У Доброславі провели конкурс малюнків до Дню захисту дітей

Деталі

dobrosl dsd 230 травня 2019 року до Міжнародного Дня захисту дітей начальниця Доброславського бюро правової допомоги Олена Осадча разом зі спеціалістом Лиманської районної філії Одеського обласного центру зайнятостіпровела правопросвітницький захід – конкурс малюнків на асфальті на тему: «Моя майбутня професія» серед учнів 6-7 класів Доброславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія».

 

Дітям розповіли, що вдало обрана професія дає можливість реалізувати себе, бути потрібним та задоволеним життям.

 

Відповідно до Закону України «Про освіту» (далі – Закон) освіта є основою інтелектуального, духовного, фізичного і культурного розвитку особистості, її успішної соціалізації, економічного добробуту, запорукою розвитку суспільства, об’єднаного спільними цінностями і культурою, та держави.

 

Стаття 3 Закону проголошує, що кожен має право на якісну та доступну освіту. Право на освіту включає право здобувати освіту впродовж усього життя, право на доступність освіти, право на безоплатну освіту у випадках і порядку, визначених Конституцією та законами України.

 

В Україні створюються рівні умови доступу до освіти. Ніхто не може бути обмежений у праві на здобуття освіти. Право на освіту гарантується незалежно від віку, статі, раси, стану здоров’я, інвалідності, громадянства, національності, політичних, релігійних чи інших переконань, кольору шкіри, місця проживання, мови спілкування, походження, соціального і майнового стану, наявності судимості, а також інших обставин та ознак.

 

Згідно зі статтею 43 Конституцією України кожна людина має право на працю, яку вона вільно обирає або на яку вільно погоджується.

 

Отже, учням запропонували намалювати свою майбутню професію – те, чому вони хочуть присвяти частину свого життя.

 

Хвилюючою частиною заходу був конкурс малюнків на асфальті.

 

Через деякий час подвір’я школи було не впізнати. Воно яскравіло різнобарвними малюнками, на яких був представлений різноманітній світ професій.

 

Дівчатка малювали такі професії: лікар, вчитель англійської мови, фотограф, лікар-ветеринар. Також, була дівчинка Віолетта, яка мріяла бути морячкою, керувати судном та милуватися красою морських горизонтів.

 

Хлопчаки мріяли бути поліцейськими, суддями, футболістами, моряками та пілотами. Неабиякий подив викликав малюнок професії – фізик-ядерник.

 

Цей захід не залишив байдужим нікого, всі посміхалися і перебували в гарному настрої.


dobrosl dsd 1


dobrosl dsd 6


dobrosl dsd 8

З метою отримання юридичних консультацій та роз’яснень, а також складення документів процесуального характеру та представництво інтересів у суді необхідно звертатися до Доброславського бюро правової допомоги, яке розташоване за адресою: смт. Доброслав, вул. Центральна, 75 або за телефоном (04855) 9-16-16.

   
   

satrimala policiya

   

BVPD Map-Banner

   

Digest banner

   
koord c
   

baner w

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

 


 

"Калькулятор" для розрахунку оплати послуг адвокатів


Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД у разі подання адвокатом акта надання БВПД з відповідними додатками починаючи з 5 липня 2018 року

 

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася починаючи з 1 січня 2018 року

 

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася до 1 січня 2018 рокуАкт надання БВПД з відповідними додатками, затверджених наказом Мін’юсту від 16 жовтня 2014 року № 1702/5 «Про затвердження форми акта надання безоплатної вторинної правової допомоги та додатків до нього» (у редакції наказу Мін’юсту від 23 липня 2018 року № 2424/5)»

 

Акт для казначейства

 

Договір по кримінальній справі


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів

 


Пам'ятка адвоката, який надає безоплатну правову допомогу затриманим особам

Пам'ятка адвоката (алгоритм)
   
© 2014 Одеський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua