1

   

mpk2

   

banner facebook-330x106

   

logo fullsize

   

logo openeurope

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
od just
   

На сайті 23 гостей та відсутні користувачі

   

Архів новин і хроніки  

   

У Біляївці школярам розповіли про те, як потрібно протидіяти булінгу

Деталі

bil buling 204 грудня 2018 року для учнів 6-7 класів Біляївської ЗОШ №2 начальниця Біляївського бюро правової допомоги Майя Мосейчук спільно з представниками Головного територіального управління юстиції в Одеській області провела правоосвітній урок щодо протидії булінгу.

Під час уроку розглянули питання щодо поняття, видів, форм, об’єктів булінгу,  відповідальність за прояви насилля. Так, представники ГТУЮ в Одеській області розповіли школярам про те, що булінг - це агресивна свідома поведінка однієї дитини або групи дітей стосовно іншої, що супроводжується регулярним фізичним і психологічним тиском.

Від булінгу страждають і агресори, і жертви. Всі вони переживають емоційні проблеми та не вміють будувати стосунки з людьми.

Крім того, дітям розповіли, що існують різні види булінгу:

  • Фізичний (завдання ударів, штовхання, пошкодження або крадіжка особистих речей);
  • Психологічний (обзивання, глузування або висловлювання, якими ображається стать, раса або національність, виключення інших із групи, розповсюдження пліток або чуток);
  • Кібербулінг (новий вид булінгу, який виник з приходом в наше життя соціальних мереж: образливі повідомлення з погрозами, відредаговані фотографії, блокування акаунтів, навіть шантаж).

bil buling 1

bil buling 2

bil buling 3

Також школярам розповіли, що потрібно робити, якщо вони стикають з випадками прояву булінгу. Так, якщо ви стали свідками булінгу потрібно:

  • втрутитися і припинити цькування;
  • зайняти нейтральну позицію у суперечці;
  • запропонувати сторонам конфлікту самостійно його вирішити;
  • повідомити керівництво навчального закладу про ситуацію, що склалася і вимагати вжити заходів щодо припинення цькування.

Наприкінці заходу начальниця Біляївського бюро правової допомоги Майя Мосейчук розповіла дітям про систему безоплатної вторинної правової допомоги в Україні та про діяльність Біляївського бюро правової допомоги та вручила учасникам заходу інформаційні буклети.

За правовими консультаціями та роз'ясненнями можна звернутися до Біляївського бюро правової допомоги за адресою: м. Біляївка, вул. Кіпенка, 6. Телефон: (04852) 2-12-22.

   
   

bannertomorrowslawyer

   

Конкурс адвокатів  

07.11.2018 konkurs adv

   

satrimala policiya

   

DNA 219x116

   

Digest banner

   
koord c
   

Ми у Facebook! Ми у Google+! Ми у You tube!

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

 


 

"Калькулятор" для розрахунку оплати послуг адвокатів


Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД у разі подання адвокатом акта надання БВПД з відповідними додатками починаючи з 5 липня 2018 року

 

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася починаючи з 1 січня 2018 року

 

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася до 1 січня 2018 рокуАкт надання БВПД з відповідними додатками, затверджених наказом Мін’юсту від 16 жовтня 2014 року № 1702/5 «Про затвердження форми акта надання безоплатної вторинної правової допомоги та додатків до нього» (у редакції наказу Мін’юсту від 23 липня 2018 року № 2424/5)»

 

Акт для казначейства

 

Договір по кримінальній справі


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів

 


Пам'ятка адвоката, який надає безоплатну правову допомогу затриманим особам

Пам'ятка адвоката (алгоритм)
   
© 2014 Одеський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua