mpk2

   

banner facebook-330x106

   

logo fullsize

   

День охорони праці в Україні  

1pracia

   

baner chesna pl

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
od just
   

На сайті 45 гостей та відсутні користувачі

   

Архів новин і хроніки  

   

Система БПД провела заходи щодо протидії торгівлі людьми

Деталі

torg lyudm na sayt 7У Всесвітній день протидії торгівлі людьми, що відзначається 30 липня, система надання безоплатної правової допомоги долучилася до Всеукраїнської акції з протидії торгівлі людьми. У цей день фахівці місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги у всіх регіонах надавали правові консультації, роздавали роз’яснювальні матеріали. Мета цих заходів – підвищити обізнаність людей про цю проблему, заохотити їх протидіяти цьому злочину.

Торгівля людьми – це форма сучасного рабства та порушення прав людини. Це не лише сексуальна експлуатація або випадки, пов’язані із викраденням людей. Більшість постраждалих серед українців перебували в трудовій експлуатації або були втягнені в злочинну діяльність, за що наразі відбувають покарання у вигляді позбавлення волі з різними термінами ув’язнення.

На жаль, постраждалі від торгівлі людьми рідко звертаються за правовою допомогою. Люди не завжди усвідомлюють, що вони є постраждалими від насильства чи незаконної експлуатації, не готові відстоювати свої права.

Протягом минулого року та з початку цього року до місцевих центрів з надання БВПД надійшло 40 звернень щодо отримання безкоштовної правової допомоги з питань експлуатації та торгівлі людьми. Якщо у 2018 році таких звернень було 18, то цього року – вже 22. Найпоширеніші питання: торгівля людьми з метою примусової праці, експлуатація дитячої праці, запобігання торгівлею людьми за кордоном, відповідальність за торгівлю людьми.

Представники центрів з надання БВПД взяли участь у заходах, що відбулися з нагоди Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми. 

Зокрема, в Одесі у Міському саду була створена локація системи БПД, де люди могли отримати інформацію про первинну та вторинну правову допомогу, єдиний телефонний номер 0 800 213 103, за яким можна отримати консультації та роз’яснення з правових питань, у тому числі – щодо торгівлі людьми. Крім того, громадян інформували стосовно захисту своїх прав представники Арцизького, Ізмаїльського, Подільського та Роздільнянського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

torg lyudm na sayt

torg lyudm na sayt 7

Фахівці Одеського місевого центру з надання БВПД

torg lyudm na sayt 2

Фахівці Татарбунарського бюро правової допомоги

torg lyudm na sayt 3

torg lyudm na sayt 4

Лекція для осіб, засуджених до покарання, не пов'язаного з позбавленням волі (Ізмаїльський місцевий центр з надання БВПД)

torg lyudm na sayt 5

Вуличне інформування громадян у Подільську

torg lyudm na sayt 6

Інформування громадян у м.Роздільна

Центри з надання БВПД регулярно ведуть правопросвітницьку роботу щодо протидії торгівлі людьми. Зокрема, проводяться спільні з партнерами семінари, тренінги, відкриті уроки, лекції, вуличні акції на теми «Попередження зовнішньої нелегальної трудової міграції та торгівлі людьми», «Виїзд неповнолітніх дітей громадян України за кордон», «Запобігання торгівлі людьми» та ін.

На сьогодні особи, які постраждали від торгівлі людьми, не належать до категорій осіб, яким надається безоплатна вторинна правова допомога в порядку, встановленому Законом України «Про безоплатну правову допомогу». Координаційний центр з надання правової допомоги розробив зміни до цього Закону, відповідно до яких особи, які постраждали від торгівлі людьми, визначені суб’єктами права на безоплатну вторинну правову допомогу.

   
   

satrimala policiya

   

BVPD Map-Banner

   

Digest banner

   
koord c
   

baner w

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

 


 

"Калькулятор" для розрахунку оплати послуг адвокатів


Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД у разі подання адвокатом акта надання БВПД з відповідними додатками починаючи з 5 липня 2018 року

 

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася починаючи з 1 січня 2018 року

 

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася до 1 січня 2018 рокуАкт надання БВПД з відповідними додатками, затверджених наказом Мін’юсту від 16 жовтня 2014 року № 1702/5 «Про затвердження форми акта надання безоплатної вторинної правової допомоги та додатків до нього» (у редакції наказу Мін’юсту від 23 липня 2018 року № 2424/5)»

 

Акт для казначейства

 

Договір по кримінальній справі


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів

 


Пам'ятка адвоката, який надає безоплатну правову допомогу затриманим особам

Пам'ятка адвоката (алгоритм)
   
© 2014 Одеський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua