mpk2

   

banner facebook-330x106

   

logo fullsize

   

День охорони праці в Україні  

1pracia

   

baner chesna pl

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
od just
   

На сайті 8 гостей та відсутні користувачі

   

Архів новин і хроніки  

   

«Суспільство може довіряти системі правосуддя, тільки якщо розуміє, як вона працює», - Світлана Клішина

Деталі

mizhv kom 7Протягом дня сьогодні у м. Запоріжжя проходить круглий стіл «Роль Комунікаційних комітетів у забезпеченні довіри до системи правосуддя» за підтримки українсько-канадського Проекту підтримки судової реформи. 

Діяльність Міжвідомчого комітету системи правосуддя Одеської області на заході презентує директорка Регіонального центру з надання БВПД Світлана Клішина, яка координує організаційну роботу комітету в регіоні.

Комітет реалізовує практичний підхід у забезпеченні скоординованих комунікацій і оперативного реагування на кризові ситуації і резонансні питання, що постають в системі правосуддя, а також для виявлення можливостей для співпраці з реалізації програм покращення доступу до правосуддя.

Основні завдання - впровадження ефективної комунікації з громадськістю для підвищення рівня довіри до системи правосуддя та посилення правової спроможності громади Одеського регіону.

До складу робочої групи комітету увійшли судді усіх юрисдикцій та інстанцій Одеської області, представники ради адвокатів Одеської області, системи БПД, Теруправління Державної судової адміністрації України в Одеській області, Одеської обласної ради, прокуратури, ГТУЮ в Одеській області та інші.

«Результатами роботи Комітету, зокрема, стала розробка проекту «Суд присяжних» та інформаційних матеріалів з популяризації роботи присяжних «Стань частиною правосуддя!» Також ми проаналізували основні проблеми, пов'язані з участю перекладачів на всіх стадіях процесу», - зазначила Світлана Клішина.

У подальшому учасники комітету планують розробити стандарти (правила) комунікацій, створити єдиний інформаційний портал, впровадити єдиний регіональний реєстр перекладачів та формувати мережу партнерів – громадських організацій для реалізації своїх завдань.

mizhv kom 3

mizhv kom 4

mizhv kom 5

mizhv kom 2

mizhv kom 1

   
   

satrimala policiya

   

BVPD Map-Banner

   

Digest banner

   
koord c
   

baner w

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

 


 

"Калькулятор" для розрахунку оплати послуг адвокатів


Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД у разі подання адвокатом акта надання БВПД з відповідними додатками починаючи з 5 липня 2018 року

 

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася починаючи з 1 січня 2018 року

 

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася до 1 січня 2018 рокуАкт надання БВПД з відповідними додатками, затверджених наказом Мін’юсту від 16 жовтня 2014 року № 1702/5 «Про затвердження форми акта надання безоплатної вторинної правової допомоги та додатків до нього» (у редакції наказу Мін’юсту від 23 липня 2018 року № 2424/5)»

 

Акт для казначейства

 

Договір по кримінальній справі


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів

 


Пам'ятка адвоката, який надає безоплатну правову допомогу затриманим особам

Пам'ятка адвоката (алгоритм)
   
© 2014 Одеський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua