1

   

mpk2

   

banner facebook-330x106

   

logo fullsize

   

logo openeurope

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
od just
   

На сайті 29 гостей та відсутні користувачі

   

Архів новин і хроніки  

   

Старшокласникам розповіли про значення та важливість професії юриста у сучасному світі

Деталі

Ananyiv 3До Дня юриста України начальниця Ананьївського бюро правової допомоги Інна Майданюк взяла участь в інформаційній годині для учнів 10-11 класів “Види юридичних професій”, яка відбулась 02 жовтня в Ананьївській школі – інтернаті І-ІІІ ступенів.

Захід проходив за участі вчителя історії та правознавства Лілії БовбаланПід час зустрічі Інна Майданюк розповіла старшокласникам про значення та роль професії юриста, а також обговорили питання актуальності та важливості професії юриста у сучасному світі.

Ananyiv 5

Ananyiv 6

Майбутні випускники переглянули підготовлену презентацію “Професія юрист”, в якій представлено, яку роботу виконує юрист, в яких сферах працюють юристи, про привабливість та труднощі професії.

Наступного дня Інна Майданюк організувала для дітей оглядову екскурсію до Ананьївського районного суду Одеської області. Екскурсію провів керівник апарату суду Дмитро Мандрик. Старшокласники ознайомилися з сучасними технологіями дистанційних судових засідань в режимі відеоконференцій.

Ananyiv 1

Ananyiv 2

Ananyiv 3

За безоплатною правовою допомогою можна звернутися до Подільського місцевого центру з надання БВПД за адресою: м. Подільськ, вул. Соборна, 194-а. Телефон: (04862) 3-07-34, (04862) 3-06-56.

   
   

bannertomorrowslawyer

   

Конкурс адвокатів  

07.11.2018 konkurs adv

   

satrimala policiya

   

DNA 219x116

   

Digest banner

   
koord c
   

Ми у Facebook! Ми у Google+! Ми у You tube!

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

 


 

"Калькулятор" для розрахунку оплати послуг адвокатів


Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД у разі подання адвокатом акта надання БВПД з відповідними додатками починаючи з 5 липня 2018 року

 

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася починаючи з 1 січня 2018 року

 

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася до 1 січня 2018 рокуАкт надання БВПД з відповідними додатками, затверджених наказом Мін’юсту від 16 жовтня 2014 року № 1702/5 «Про затвердження форми акта надання безоплатної вторинної правової допомоги та додатків до нього» (у редакції наказу Мін’юсту від 23 липня 2018 року № 2424/5)»

 

Акт для казначейства

 

Договір по кримінальній справі


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів

 


Пам'ятка адвоката, який надає безоплатну правову допомогу затриманим особам

Пам'ятка адвоката (алгоритм)
   
© 2014 Одеський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua