mpk2

   

banner facebook-330x106

   

logo fullsize

   

День охорони праці в Україні  

1pracia

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
od just
   

На сайті 7 гостей та відсутні користувачі

   

Архів новин і хроніки  

   

Стан реалізації проекту «Програма відновлення для неповнолітніх, які є підозрюваними у вчиненні злочину» обговорили в Одесі

Деталі

prav vp 04.09.201904 вересня 2019 року у правовому клубі Pravokator.Одеса відбулась робоча зустріч з питання реалізації пілотного проекту «Програма відновлення для неповнолітніх, які є підозрюваними у вчиненні злочину».  Зустріч провела директорка Регіонального центру Світлана Клішина.

 

До участі у дискусії Регіональним центром запрошено керівництво прокуратури, ювенальної пробації (директор філії ДУ Центр пробації в Одеській області Ольга Боровська, начальник сектору ювенальної пробації Суворовського району м. Одеси Ілона Буяновська) та превенції (начальник відділу ювенальної превенції Головного управління Національної поліції в Одеській області Віталій Капуляк).

Партнери обговорили питання залучення ювенальної превенції до реалізації пілотного проекту, напрацювання можливих подальших шляхів реалізації проекту після його закінчення, планування наступних заходів, кейси.

Учасники визначили алгоритм дій і порядок обміну інформацією з ювенальною превенцією під час реалізації проекту.

Вирішено включити до складу робочої групи з питань реалізації проекту, створеної наказом регіонального центру, представника відділу ювенальної превенції Головного управління Національної поліції в Одеській області.

Також, обговорювалось питання визначення конкретних заходів ресоціалізації, які можуть бути запропоновані неповнолітньому у рамках проходження Програми, та за результатами проходження яких прокуратурою може бути подане клопотання про звільнення неповнолітнього від кримінальної відповідальності у зв’язку зі зміною обстановки.

prav vp 04.09.2019

Довідково.

Пілотний проект «Програма відновлення для неповнолітніх, які є підозрюваними у вчиненні злочину» реалізується на базі системи надання БПД у Донецькій, Одеській, Львівській, Луганській, Миколаївській та Харківській областях. Проект впроваджується Міністерством юстиції України, Генеральною прокуратурою України на базі системи надання безоплатної правової допомоги за підтримки Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, Міжвідомчої координаційної ради з питань правосуддя щодо неповнолітніх та ГО «Платформа прав людини».

   
   

satrimala policiya

   

BVPD Map-Banner

   

Digest banner

   
koord c
   

baner w

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

 


 

"Калькулятор" для розрахунку оплати послуг адвокатів


Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД у разі подання адвокатом акта надання БВПД з відповідними додатками починаючи з 5 липня 2018 року

 

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася починаючи з 1 січня 2018 року

 

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася до 1 січня 2018 рокуАкт надання БВПД з відповідними додатками, затверджених наказом Мін’юсту від 16 жовтня 2014 року № 1702/5 «Про затвердження форми акта надання безоплатної вторинної правової допомоги та додатків до нього» (у редакції наказу Мін’юсту від 23 липня 2018 року № 2424/5)»

 

Акт для казначейства

 

Договір по кримінальній справі


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів

 


Пам'ятка адвоката, який надає безоплатну правову допомогу затриманим особам

Пам'ятка адвоката (алгоритм)
   
© 2014 Одеський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua