1

   

mpk2

   

banner facebook-330x106

   

logo fullsize

   

День охорони праці в Україні  

1pracia

   

logo openeurope

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
od just
   

На сайті 17 гостей та відсутні користувачі

   

Архів новин і хроніки  

   

Регіональний центр провів тренінг з виборчих прав та їх захисту для працівників системи безоплатної правової допомоги та адвокатів

Деталі

tr vib pr 319 лютого 2019 року у приміщенні правового клубу «PRAVOKATOR» відбувся навчальний тренінг з виборчих прав та їх захисту, який був організований Регіональним центром з надання БВПД в Одеській області для працівників системи безоплатної правової допомоги і адвокатів, які надають БПД.

 

Метою заходу було отримання знань фахівцями центрів з надання БВПД, які приймають первинні звернення громадян, про механізми захисту порушених виборчих прав, а також формування орієнтирів для адвокатів в основних питаннях притягнення до адміністративної та кримінальної відповідальності під час захисту виборчих прав.

Спікерами на тренінгу виступили громадський омбудсмен із захисту виборчих прав ВГО «Громадянська мережа «ОПОРА» Максим Теплицький, начальник відділу забезпечення якості правової допомоги та підвищення кваліфікації її надавачів Регіонального центру Олександр Мхітарян, директорка Другого одеського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Алла Перетятко.

З огляду на необхідність забезпечення реалізації та захисту виборчих прав громадян України, 30 та 31 березня 2019 року робота центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги буде організована у черговому режимі – з 09:00 до 17:00.

Тому на тренінг були запрошені, в першу чергу, ті працівники, які у дні виборів Президента України консультуватимуть громадян у випадку порушення їхніх виборчих прав.

Учасники тренінгу ознайомилися з правами виборців та правовими наслідками, які настають у випадку їх порушення, а також з алгоритмом дій працівника місцевого центру при зверненні осіб (у т.ч. внутрішньо переміщених осіб) щодо порушення виборчого права.

Тренінг також охоплював теми адміністративної та кримінальної відповідальності за порушення виборчого законодавства.

Учасники заходу вирішували практичні вправи та вчилися правильно реагувати на можливі звернення громадян у центри щодо порушення їх виборчого права у дні виборів.

tr vib pr 1

tr vib pr 2

tr vib pr 3 2

tr vib pr 3

tr vib pr 4 2

tr vib pr 5 2

tr vib pr 5

tr vib pr 8 2

tr vib pr 9

tr vib pr 10 2

tr vib pr 12

tr vib pr 13

tr vib pr 14

tr vib pr 15

tr vib pr 16

tr vib pr 17

tr vib pr 18

tr vib pr 20

tr vib pr 21

tr vib pr 29

tr vib pr 22

tr vib pr 23

tr vib pr 24

tr vib pr 25

tr vib pr 26

tr vib pr 27

tr vib pr 28

 

 

   
   

satrimala policiya

   

DNA 219x116

   

Digest banner

   
koord c
   

baner w

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

 


 

"Калькулятор" для розрахунку оплати послуг адвокатів


Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД у разі подання адвокатом акта надання БВПД з відповідними додатками починаючи з 5 липня 2018 року

 

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася починаючи з 1 січня 2018 року

 

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася до 1 січня 2018 рокуАкт надання БВПД з відповідними додатками, затверджених наказом Мін’юсту від 16 жовтня 2014 року № 1702/5 «Про затвердження форми акта надання безоплатної вторинної правової допомоги та додатків до нього» (у редакції наказу Мін’юсту від 23 липня 2018 року № 2424/5)»

 

Акт для казначейства

 

Договір по кримінальній справі


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів

 


Пам'ятка адвоката, який надає безоплатну правову допомогу затриманим особам

Пам'ятка адвоката (алгоритм)
   
© 2014 Одеський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua