mpk2

   

banner facebook-330x106

   

logo fullsize

   

День охорони праці в Україні  

1pracia

   

baner chesna pl

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
od just
   

На сайті 25 гостей та відсутні користувачі

   

Архів новин і хроніки  

   

Прийом засуджених з особистих питань в ДУ «Південна виправна колонія (№51)»

Деталі

alya unguryan29 березня 2019 року в державній установі «Південна виправна колонія (№51)» за участю прокурора Одеської місцевої прокуратури №2 Антона Фучеджі, начальника відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Одеській області Альбіни Гаврильчик та представника спостережної комісії Малиновської районної державної адміністрації Геннадія Жевець відбувся прийом засуджених з особистих питань керівництвом установи.

На прийомі розглядались ряд значущих питань для засуджених: оформлення пенсії, надання необхідних довідок, можливість повторного застосування пільг та заохочень тощо. На всі питання були надані вичерпні відповіді та додатково роз'яснені права засуджених до позбавлення волі.

Начальниця відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги Альбіна Гаврильчик роз’яснила засудженим право на безоплатну правову допомогу, види правових послуг, передбачені ЗУ «Про безоплатну правову допомогу» та порядок звернення до центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги з метою отримання БВПД.

alya unguryan

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Одеській області працює за адресою: м. Одеса, вул. Льва Толстого, 6. Телефон: (048) 726-22-23.

Єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги: 0-800-213-103.

   
   

satrimala policiya

   

Digest banner

   
koord c
   

baner w

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

 


 

"Калькулятор" для розрахунку оплати послуг адвокатів


Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД у разі подання адвокатом акта надання БВПД з відповідними додатками починаючи з 5 липня 2018 року

 

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася починаючи з 1 січня 2018 року

 

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася до 1 січня 2018 рокуАкт надання БВПД з відповідними додатками, затверджених наказом Мін’юсту від 16 жовтня 2014 року № 1702/5 «Про затвердження форми акта надання безоплатної вторинної правової допомоги та додатків до нього» (у редакції наказу Мін’юсту від 23 липня 2018 року № 2424/5)»

 

Акт для казначейства

 

Договір по кримінальній справі


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів

 


Пам'ятка адвоката, який надає безоплатну правову допомогу затриманим особам

Пам'ятка адвоката (алгоритм)
   
© 2014 Одеський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua