mpk2

   

banner facebook-330x106

   

logo fullsize

   

День охорони праці в Україні  

1pracia

   

baner chesna pl

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
od just
   

На сайті 17 гостей та відсутні користувачі

   

Архів новин і хроніки  

   

Проблема насилля та жорстокості стосується кожного!

Деталі

lyubashivka nasylstvo 1Інформаційна година на зазначену тему провела 6 вересня 2018 року для учнів 5-8 класів Гвоздавської ЗОШ I-III ст. головний спеціаліст Любашівського бюро правової допомоги Лариса Будяченко.

Мета заходу - ознайомлення школярів із поняттями та видами насильства, системою державного захисту від насилля, розвитку навичок з запобігання виникнення насилля, в тому числі в сім’ї, школі, серед однолітків.

Під час інформаційної години юрист обговорила з учнями види насильства, фактори, які сприяють насильству, про те, який захист гарантовано постраждалим та що таке обмежувальний припис.

Основне завдання заходу — усвідомлення дітьми фактів насильства щодо себе та інших, формування серед учнів небайдужого відношення до проблем жорстокості та насилля, формування навичок запобігання виникненню насильства в сім’ї, школі, серед однолітків, вміння не боятися говорити про наявні проблеми.

Лариса Будяченко повідомила учням, що необхідно робити у разі виявлення будь-яких проявів насильства, де і як можна отримати допомогу.

lyubashivka nasylstvo 1

lyubashivka nasylstvo 3

Представниця Любашівського бюро правової допомоги надала школярам рекомендації щодо уникнення насильства, згідно яких необхідно:

  • уникати ситуацій, які можуть призвести до насилля;
  • говорити спокійно і впевнено;
  • надати можливість агресору зупинитися;
  • відійти в сторону - це не ознака слабкості;
  • не прагнути помсти ворогам, вміти пробачати;
  • попросити допомоги - це не ознака слабкості чи боягузтва.

По закінченню заходу всі присутні отримали буклети з правовою інформацією “Як протидіяти домашньому насильству?” #СтопНасильство.

Безоплатну правову допомогу можна отримати в Любашівському бюро правової допомоги: смт Любашівка, вул. Софіївська, 47, каб.1, 2. Тел.: (04864) 2-22-02

Довідково.

Якщо Ваша дитина постраждала від булінгу – зверніться до класного керівника, а в разі його/її неспроможності владнати ситуацію –  до завуча або директора школи.

Найкраще написати і зареєструвати офіційну заяву, адже керівництво закладу освіти несе особисту відповідальність за створення безпечного і комфортного середовища для кожної дитини.

Якщо вчителі та адміністрація не розв'язали проблему – звертайтеся із заявою до поліції.

Якщо Вам необхідна правова допомога (юридична консультація, складання заяви, інших документів) – зверніться до Єдиного контакт-центру безоплатної правової допомоги за номером 0 800 213 103 (цілодобово і безкоштовно в межах України).

ВАЖЛИВО: діти мають право безоплатно отримати послуги адвоката (складання заяв, представництво в суді)

Якщо дитині необхідна психологічна допомога – зверніться на Національну дитячу «гарячу лінію» для дітей та батьків з питань захисту прав дітей.

   
   

satrimala policiya

   

BVPD Map-Banner

   

Digest banner

   
koord c
   

baner w

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

 


 

"Калькулятор" для розрахунку оплати послуг адвокатів


Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД у разі подання адвокатом акта надання БВПД з відповідними додатками починаючи з 5 липня 2018 року

 

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася починаючи з 1 січня 2018 року

 

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася до 1 січня 2018 рокуАкт надання БВПД з відповідними додатками, затверджених наказом Мін’юсту від 16 жовтня 2014 року № 1702/5 «Про затвердження форми акта надання безоплатної вторинної правової допомоги та додатків до нього» (у редакції наказу Мін’юсту від 23 липня 2018 року № 2424/5)»

 

Акт для казначейства

 

Договір по кримінальній справі


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів

 


Пам'ятка адвоката, який надає безоплатну правову допомогу затриманим особам

Пам'ятка адвоката (алгоритм)
   
© 2014 Одеський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua