mpk2

   

banner facebook-330x106

   

logo fullsize

   

День охорони праці в Україні  

1pracia

   

baner chesna pl

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
od just
   

На сайті 17 гостей та відсутні користувачі

   

Архів новин і хроніки  

   

Представники Уряду та Посольства Канади відвідали офіс безоплатної правової допомоги в Одесі

Деталі

kan pr 725 вересня 2019 року, в межах ознайомчого візиту, представники Уряду Канади відвідали Одеський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги, де мали нагоду побачити, як працює один із українських офісів безоплатної правової допомоги, і з перших уст дізнатися більше про функціонування системи БПД.

Учасниками зустрічі з канадської сторони були Ешлі Малруні, Голова Відділу міжнародного розвитку Посольства Канади в Україні та провідний експерт проектів відділу міжнародного розвитку Посольства Канади в Україні Валерій Олійник.

З боку системи безоплатної правової допомоги дискусію провели директори Регіонального та Одеського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Світлана Клішина та Алла Перетятко.

Директорка Регіонального центру розповіла гостям про те, що являє собою мережа офісів безоплатної правової допомоги в Одеській області, які види правових послуг мають право у ній отримувати громадяни – від захисту у кримінальних провадженнях та представництва інтересів у судах у цивільних і адміністративних судових спорах, до отримання правових роз’яснень та юридичних консультацій з тих питань, з якими клієнти звертаються до офісів правової допомоги.

kan pr 1

kan pr 2

kan pr 4

 

Представники канадської делегації під час зустрічі цікавилися, хто саме надає послуги правової допомоги в офісах БПД, скільки в середньому громадян звертаються щодня, які категорії населення звертаються до місцевих центрів найчастіше. Також їх цікавило те, чи є обмеження в галузях права, з яких надається консультування та допомога, та яка частка справ, з якими українці звертаються до центрів, потребують вирішення у суді. Окремо Світлана Клішина розповіла про пілотні проекти, які реалізовуються на території юрисдикції одеських центрів з надання правової допомоги.

«Канада зробила значний вклад у розвиток системи безоплатної правової допомоги в Україні, зокрема, в межах проектів «Доступна та якісна правова допомога в Україні» та «Підтримка судової реформи». Ця співпраця дала нам можливість переймати канадський досвід практики надання правової допомоги, значно підвищувати якість людського ресурсу працівників системи БПД, отримати якісну експертну допомогу», - зазначила Світлана Клішина.

Директорка Одеського місцевого центру Алла Перетятко підкреслила, що пріоритетами у роботі місцевих центрів є якість, доступність та ефективність.

kan pr 3

kan pr 6

kan pr 5

«Незалежно від того де знаходиться клієнт - вдома, на роботі, в віддаленому куточку області - у нього є доступ до правової інформації та можливість проконсультуватися, адже консультації надаються як за телефоном, так і за допомогою адресної правової допомоги», - заначила вона.

Користуючись нагодою, Світлана Клішина та Алла Перетятко висловили вдячність Уряду Канади за послідовну та потужну підтримку у розвитку системи безоплатної правової допомоги в Україні, а також сподівання на подальшу плідну співпрацю.

kan pr 7

   
   

satrimala policiya

   

BVPD Map-Banner

   

Digest banner

   
koord c
   

baner w

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

 


 

"Калькулятор" для розрахунку оплати послуг адвокатів


Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД у разі подання адвокатом акта надання БВПД з відповідними додатками починаючи з 5 липня 2018 року

 

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася починаючи з 1 січня 2018 року

 

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася до 1 січня 2018 рокуАкт надання БВПД з відповідними додатками, затверджених наказом Мін’юсту від 16 жовтня 2014 року № 1702/5 «Про затвердження форми акта надання безоплатної вторинної правової допомоги та додатків до нього» (у редакції наказу Мін’юсту від 23 липня 2018 року № 2424/5)»

 

Акт для казначейства

 

Договір по кримінальній справі


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів

 


Пам'ятка адвоката, який надає безоплатну правову допомогу затриманим особам

Пам'ятка адвоката (алгоритм)
   
© 2014 Одеський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua