1

   

mpk2

   

banner facebook-330x106

   

logo fullsize

   

logo openeurope

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
od just
   

На сайті 19 гостей та відсутні користувачі

   

Архів новин і хроніки  

   

Представники одеських центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги та ГО «ДЕСЯТЕ КВІТНЯ» обговорили напрямки спільної роботи

Деталі

10 kvitnua 807 лютого 2018 року у приміщенні ГО «ДЕСЯТЕ КВІТНЯ» відбувся круглий стіл, під час якого керівники місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги та громадської організації обговорили стратегічні напрямки спільної діяльності на 2018-2020 роки.

Мета зустрічі – взаємодія та координація спільної діяльності у 2018 році з надання допомоги внутрішньо переміщеним особам, біженцям та особам без громадянства. За результатами зустрічі було визначено пріоритетні напрямки співпраці.

У листопаді 2017 року Президент Громадської організації «Десяте квітня» Марина Курочкіна та директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Одеській області Світлана Клішина підписали меморандум про співпрацю. Метою меморандума є консолідація зусиль, спрямованих на недопущення порушень прав і свобод людини задля ефективної реалізації права осіб на безоплатну правову та соціальну допомогу.

У рамках домовленостей цього року заплановано проведення спільних заходів з обміну досвідом та кращих практик захисту прав внутрішньо переміщених осіб та біженців, а також проведення тренінгів для працівників відділів представництва місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

10 kvitnua 1

10 kvitnua 2

10 kvitnua 5

10 kvitnua 6

10 kvitnua 8

Наприкінці зустрічі учасники обмінялися тематичними матеріалами інформаційно-роз’яснювального характеру, що стосуються наданню правової допомоги внутрішньо переміщеним особам, який підготував Координаційний центр з надання правової допомоги, а також ГО «ДЕСЯТЕ КВІТНЯ».

10 kvitnua 9

У період з 01 січня по 01 грудня 2017 року за безоплатною вторинною правовою допомогою до системи БПД в Україні звернулося 4 394 внутрішньо переміщених особи.

Місцевими центрами з надання БВПД в Одеській області прийнято 142 рішення про надання безоплатної вторинної правової допомоги внутрішньо переміщеним особам за цей період.

Найчастіше внутрішньо переміщені особи зверталися до центрів з питаннями щодо їх соціального захисту, зокрема порядку отримання різного роду пільг та виплат, передбачених законодавством такій категорії громадян.

Нагальним питанням для системи безоплатної правової допомоги є проведення значної кількості правопросвітницьких заходів, спрямованих на розповсюдження інформації про можливості та шляхи захисту прав внутрішньо переміщених осіб, зокрема в тих закладах, де вони перебувають чи проживають, а також поглиблення співпраці з представниками правозахисних організацій в частині забезпечення внутрішньо переміщених осіб безоплатною правовою допомогою.

Починаючи з 05 січня 2017 року, внутрішньо переміщені особи та особи, які звернулися із заявою про взяття їх на облік як внутрішньо переміщених осіб, з питань, пов’язаних з отриманням довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, набули право на отримання таких видів правових послуг як: здійснення представництва інтересів у судах, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, перед іншими особами, складання документів процесуального характеру, тобто право на безоплатну вторинну правову допомогу.

------

Для отримання правових консультацій та роз’яснень можна звернутися до місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Адресу найближчого центру чи бюро правової допомоги можна дізнатися за телефоном: 0-800-213-103 (цілодобово, дзвінки безкоштовні в межах України).

   
   

bannertomorrowslawyer

   

Конкурс адвокатів  

07.11.2018 konkurs adv

   

satrimala policiya

   

DNA 219x116

   

Digest banner

   
koord c
   

Ми у Facebook! Ми у Google+! Ми у You tube!

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

 


 

"Калькулятор" для розрахунку оплати послуг адвокатів


Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД у разі подання адвокатом акта надання БВПД з відповідними додатками починаючи з 5 липня 2018 року

 

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася починаючи з 1 січня 2018 року

 

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася до 1 січня 2018 рокуАкт надання БВПД з відповідними додатками, затверджених наказом Мін’юсту від 16 жовтня 2014 року № 1702/5 «Про затвердження форми акта надання безоплатної вторинної правової допомоги та додатків до нього» (у редакції наказу Мін’юсту від 23 липня 2018 року № 2424/5)»

 

Акт для казначейства

 

Договір по кримінальній справі


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів

 


Пам'ятка адвоката, який надає безоплатну правову допомогу затриманим особам

Пам'ятка адвоката (алгоритм)
   
© 2014 Одеський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua