1

   

mpk2

   

banner facebook-330x106

   

logo fullsize

   

logo openeurope

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
od just
   

На сайті 4 гостей та відсутні користувачі

   

Архів новин і хроніки  

   

Представники Другого одеського місцевого центру скасували заочне рішення суду та добились права на справедливий судовий розгляд

Деталі

Smirnov LysakГр.П. звернулась до центру правової допомоги для захисту порушених прав та законних інтересів, а саме: для оскарження заочного рішення суду про відшкодування збитків завданих внаслідок затоплення квартири.

Як виявилось пізніше, гр.Б, сусід заявниці, звернувся до суду з приводу затоплення його квартири для отримання від клієнтки центру матеріальної компенсації за завдану шкоду його майну.

На основі цього судом було винесено заочне рішення, яким позовні вимоги були повністю задоволено.

Клієнтка центру не була проінформована про час та місце проведення судового засідання та про ухвалене рішення про стягнення з неї матеріальної шкоди.

Уповноважені представники Другого одеського місцевого центру Катерина Лисак та Володимир Смірнов в інтересах заявниці ознайомились з матеріалами справи та встановили наявність підстав для оскарження заочного рішення, а саме:

  • відсутність підтвердження отримання клієнткою центру судового виклику;
  • документи, які надані гр.Б., як докази не були належним чином оформлені відповідно до чинного законодавства;
  • судово-будівельна експертиза не була проведена;
  • не була залучена житлово-експлуатаційна організація як третя особа, що є обов’язковим для всебічного розгляду такого типу справи;
  • безпідставність висновку гр.Б., який проводився без огляду, що стосується «прориву труби індивідуального опалення», так як індивідуальне опалення заявницею не експортувалось влітку (про що свідчать показання свідка).

Суд, взявши до уваги факти заявлені представниками гр.П., скасував заочне рішення про відшкодування збитків та призначив справу до судового розгляду в загальному позовному порядку з викликом в судове засідання обох сторін, надавши змогу відповідачці відстояти своє конституційне право на захист та забезпечити справедливий і неупереджений розгляд справи.

За правовими консультаціями та роз'ясненнями можна звертатись до Другого одеського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги за адресою: м. Одеса, вул. Коблевська, 40. Тел: (048) 726-14-45, 726-14-44.

Єдиний телефонний номер

системи безоплатної правової допомоги: 0-800-213-103.

 

   
   

bannertomorrowslawyer

   

Конкурс адвокатів  

07.11.2018 konkurs adv

   

satrimala policiya

   

DNA 219x116

   

Digest banner

   
koord c
   

Ми у Facebook! Ми у Google+! Ми у You tube!

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

 


 

"Калькулятор" для розрахунку оплати послуг адвокатів


Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД у разі подання адвокатом акта надання БВПД з відповідними додатками починаючи з 5 липня 2018 року

 

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася починаючи з 1 січня 2018 року

 

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася до 1 січня 2018 рокуАкт надання БВПД з відповідними додатками, затверджених наказом Мін’юсту від 16 жовтня 2014 року № 1702/5 «Про затвердження форми акта надання безоплатної вторинної правової допомоги та додатків до нього» (у редакції наказу Мін’юсту від 23 липня 2018 року № 2424/5)»

 

Акт для казначейства

 

Договір по кримінальній справі


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів

 


Пам'ятка адвоката, який надає безоплатну правову допомогу затриманим особам

Пам'ятка адвоката (алгоритм)
   
© 2014 Одеський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua