mpk2

   

banner facebook-330x106

   

logo fullsize

   

День охорони праці в Україні  

1pracia

   

baner chesna pl

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
od just
   

На сайті 8 гостей та відсутні користувачі

   

Архів новин і хроніки  

   

Представники Другого місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги провели інформаційні семінари для студентів

Деталі

seminar technikum 11.2016 116 та 18 листопада фахівці Другого одеського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги з нагоди Всеукраїнського тижня права відвідали Механіко-технологічний технікум Одеської національної академії харчових технологій.

Захід, організований і проведений в технікумі, складався з декількох етапів.

Так, 16 листопада для студентів першого курсу в.о. начальника відділу правопросвітництва та взаємодії з суб’єктами безоплатної первинної правової допомоги Алла Перетятко спільно з головним спеціалістом відділу персоналу, інформаційної та матеріальної інфраструктури Мирославою Колендою провели семінар на тему «Чому так важливо кожному бути обізнаним у правовому просторі?».

seminar technikum 11.2016 2

Фахівці розповіли студентам, чому важливо знати свої права, куди треба звертатися, якщо настигла правова проблема, наслідки того, коли людина залишається зі своєю проблемою наодинці, а також роль системи безоплатної правової допомоги в цих питаннях. Студенти переглянули відео презентацію про функціонування системи БПД та ролі адвоката в цій системі, а також отримали буклети інформаційно-правового характеру.

18 листопада для студентів першокурсників Алла Перетятко провела семінар на тему «Функціонування системи безоплатної правової допомоги. Адвокат як основний провайдер системи безоплатної вторинної правової допомоги». Крім того, в приміщенні бібліотеки головний спеціаліст відділу представництва Олександр Зінькевич проконсультував персонал учбового закладу технікуму.

seminar technikum 11.2016 1

Студенти технікуму під час семінару були активними, задавали питання, що свідчить про їх бажання бути освіченими. Відтепер ще більше молодих людей мають можливість отримати відповіді на свої правові питання самостійно або через своїх законних представників.

Команда Другого одеського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги висловлює окрему вдячність за співпрацю та допомогу в організації проведеного заходу педагогу з права Катерині Миколаївні Мілент’євій.  


Другий місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги:

Адреса: м. Одеса вул. Коблевська, 40

Електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Скайп: legalaid_odesa2 (консультування громадян з 10:00 до 13:00)

Телефон: (048) 726-14-45, (048) 726-14-44

   
   

satrimala policiya

   

BVPD Map-Banner

   

Digest banner

   
koord c
   

baner w

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

 


 

"Калькулятор" для розрахунку оплати послуг адвокатів


Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД у разі подання адвокатом акта надання БВПД з відповідними додатками починаючи з 5 липня 2018 року

 

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася починаючи з 1 січня 2018 року

 

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася до 1 січня 2018 рокуАкт надання БВПД з відповідними додатками, затверджених наказом Мін’юсту від 16 жовтня 2014 року № 1702/5 «Про затвердження форми акта надання безоплатної вторинної правової допомоги та додатків до нього» (у редакції наказу Мін’юсту від 23 липня 2018 року № 2424/5)»

 

Акт для казначейства

 

Договір по кримінальній справі


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів

 


Пам'ятка адвоката, який надає безоплатну правову допомогу затриманим особам

Пам'ятка адвоката (алгоритм)
   
© 2014 Одеський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua