mpk2

   

banner facebook-330x106

   

logo fullsize

   

День охорони праці в Україні  

1pracia

   

baner chesna pl

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
od just
   

На сайті 38 гостей та відсутні користувачі

   

Архів новин і хроніки  

   

Представників органів місцевого самоврядування проконсультували щодо питання визнання спадщини відумерлою

Деталі

kapust oms 118 липня 2019 року головний спеціаліст Миколаївського бюро правової допомоги Людмила Капустян провела для посадових осіб Олексіївської сільської ради семінар на тему: «Визнання спадщини відумерлою». Учасники заходу обговорили питання набуття територіальною громадою права власності на спадщину, визнану відумерлою в судовому порядку. 

У разі  відсутності спадкоємців за заповітом і за законом, усунення їх від права на спадкування, неприйняття ними спадщини, відмови від її прийняття орган місцевого самоврядування зобов’язаний подати до суду заяву про визнання спадщини відумерлою.

Заява про визнання спадщини відумерлою подається після спливу одного року з часу відкриття спадщини.

Спадщина, не прийнята спадкоємцями, охороняється до визнання її відумерлою. Витрати на охорону спадкового майна відшкодовуються органом місцевого самоврядування, який від імені територіальної громади здійснює право власності щодо спадщини, яку визнано відумерлою.

«Набуття певною територіальною громадою права власності на спадщину, визнану відумерлою, має слугувати уникненню ситуацій, коли майно після смерті власника так і не переходить у власність спадкоємців, у наслідок чого це майно залишиться як без власника, так і без зацікавленої у заволодінні ним особи, що загрожуватиме самому майну», - зазначила фахівчиня бюро.   

Крім того, в інформаційному просторі сільської ради Людмила Капустян розмістила для мешканців села плакати проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!», а саме: «Податкова знижка на навчання»«Поїхати з дитиною за кордон - легко» та інформаційні буклети.

За безоплатною правовою допомогою звертатись до Миколаївського бюро правової допомоги, що знаходиться за адресою: смт Миколаївка, вул. Незалежності, 71а, каб. 7.  

Тел.: (04857) 2-20-00. Єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги: 0-800-213-103.

   
   

satrimala policiya

   

BVPD Map-Banner

   

Digest banner

   
koord c
   

baner w

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

 


 

"Калькулятор" для розрахунку оплати послуг адвокатів


Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД у разі подання адвокатом акта надання БВПД з відповідними додатками починаючи з 5 липня 2018 року

 

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася починаючи з 1 січня 2018 року

 

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася до 1 січня 2018 рокуАкт надання БВПД з відповідними додатками, затверджених наказом Мін’юсту від 16 жовтня 2014 року № 1702/5 «Про затвердження форми акта надання безоплатної вторинної правової допомоги та додатків до нього» (у редакції наказу Мін’юсту від 23 липня 2018 року № 2424/5)»

 

Акт для казначейства

 

Договір по кримінальній справі


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів

 


Пам'ятка адвоката, який надає безоплатну правову допомогу затриманим особам

Пам'ятка адвоката (алгоритм)
   
© 2014 Одеський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua