1

   

mpk2

   

banner facebook-330x106

   

logo fullsize

   

logo openeurope

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
od just
   

На сайті 39 гостей та відсутні користувачі

   

Архів новин і хроніки  

   

Працівники Роздільнянського центру розповідали дітям про професію юриста

Деталі

rozd den yurista 101, 02 та 04 жовтня 2018 року, напередодні Дня юриста, працівники Роздільнянського місцевого центру побували у школярів початкових класів та познайомили дітей з цікавою та відповідальною професією юриста.

На початку заходу школярі разом з працівниками центру повторили права, які мають діти згідно з Конвенцією про права дітей. Пригадавши права, діти приміряли на себе професію юриста та, аналізуючи найпопулярніші українські народні казки, надавали правові консультації головним героям казок.

Так, наприклад, за допомогою казки «Червона шапочка» школярі з’ясували, що Вовк порушив ст. 1 Конвенції про права дітей, яка проголошує, що кожна людина має право на життя. Також діти порадили головним героям казок, куди можна звернутися за захистом своїх прав.

Працівники центру пояснили, що юрист - це професіонал, що стоїть на сторожі закону, та показали їхню роль на прикладах відомих мультфільмів.

rozd den yurista 1

rozd den yurista 3

Діти дізналися, що юрист - це загальна назва для цілого ряду професій, таких як суддя, адвокат, прокурор, нотаріус тощо. По закінченню заходу учні отримали паспорти прав дитини та буклети, які містять інформацію про їхні права, та назви установ, куди можна звернутися по захист своїх прав.

За правовими консультаціями та роз’ясненнями можна звернутися до Роздільнянського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги за адресою: м. Роздільна, вул. Незалежності, 2. Телефон: (04853) 5-03-66, (04853) 5-04-43.

Єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги: 0-800-213-103.

   
   

bannertomorrowslawyer

   

Конкурс адвокатів  

07.11.2018 konkurs adv

   

satrimala policiya

   

DNA 219x116

   

Digest banner

   
koord c
   

Ми у Facebook! Ми у Google+! Ми у You tube!

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

 


 

"Калькулятор" для розрахунку оплати послуг адвокатів


Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД у разі подання адвокатом акта надання БВПД з відповідними додатками починаючи з 5 липня 2018 року

 

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася починаючи з 1 січня 2018 року

 

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася до 1 січня 2018 рокуАкт надання БВПД з відповідними додатками, затверджених наказом Мін’юсту від 16 жовтня 2014 року № 1702/5 «Про затвердження форми акта надання безоплатної вторинної правової допомоги та додатків до нього» (у редакції наказу Мін’юсту від 23 липня 2018 року № 2424/5)»

 

Акт для казначейства

 

Договір по кримінальній справі


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів

 


Пам'ятка адвоката, який надає безоплатну правову допомогу затриманим особам

Пам'ятка адвоката (алгоритм)
   
© 2014 Одеський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua